Gorące rytmy: LATO W MIEŚCIE!

Rynek w Skawinie
22/08/2021

Niedziela 22 sierpnia zapowiada się wyjątkowo upalnie, i to bez względu na wskazania termometrów. Tego dnia bawimy się razem w plenerze. Jak? Przeczytajcie!

O godzinie 18.00 zapraszamy na skawiński rynek na letni reggaeton. Pod okiem licencjonowanych instruktorów nauczymy się wakacyjnej choreografii i, mamy nadzieję, wspólnie rozbujamy całe miasto.

O godzinie 19.00 zespół Tanto, złożony z uczestników sekcji wokalnej CKiS, zaśpiewa znane polskie przeboje w letnich aranżacjach, co będzie znakomitym wstępem do atrakcji wieczoru – koncertu zespołu Rastafajrant, który zagra na Rynku o godzinie 20.00.

Rastafajrant to zespół grający punky reggae/rock/ska z sekcją dętą, support grupy KULT na „Pomarańczowej Trasie” 2018 i 2019 oraz gość trasy „Punky Reggae Live 2018″. Pozytywne emocje gwarantowane!

Nie zapominamy o najmłodszych. Dla nich na Rynku oraz przy Pałacyku „Sokół” powstaną czynne już od godzin przedpołudniowych specjalne strefy zabaw. Zapraszamy!

#szczepimysię

Gmina Skawina zaprasza wszystkich mieszkańców na sczepienia przeciwko COVID-19. 22 sierpnia (niedziela) w godz. od 14.00 do 18.00  będzie to możliwe po raz ostatni w Punkcie Szczepień Powszechnych zlokalizowanym w hali sportowej LO (ul. Żwirki i Wigury 17).

Dostępna będzie w tym dniu jednodawkowa szczepionka Johnson&Johnson oraz szczepionka firmy PFIZER.

Dodatkowo od 16.00 do18.00 będą czekać na Was atrakcje towarzyszące:

  • poczęstunek od Koła Gospodyń Wiejskich „Rzozowianki”
  • pokaz wozu ratowniczo-gaśniczego OSP Rzozów

❗️W Punkcie Szczepień będzie również możliwość dokonania spisu powszechnego.

(AR)

Rynek w Skawinie