Hiszpania i Słowacja z #team CKiS!

inna lokalizacja
różne lokalizacje
21/10/2023

22/10/2023

500 ICO CROSSMINTON SPANISH OPEN 2023  oraz ICO Crossminton Sabinov Open 2023 powered by Speedminton 500 p. to dwa turnieje, w których podczas minionego weekendu błyskotliwie zaprezentowali się zawodnicy sekcji crossmintona CKiS.

W hiszpańskiej Maladze pośród Słowaków, Niemców, Czechów, Francuzów, Litwinów, Węgrów i Gospodarzy turnieju jedynym reprezentantem Polski był speeders CKiS Skawina, Dominik Dryja. Dominik, po rozgrywkach grupowych w U18 awansował do czwórki walczącej o palmę pierwszeństwa w tej kategorii wiekowej. W pokonanym polu pozostawił Czecha i Hiszpana. Niestety w pojedynku z drugim przedstawicielem Gospodarzy musiał uznać jego wyższość, plasując się na drugiej „srebrnej” pozycji. Tabela czwórki finałowej poniżej:

W tym samym czasie na Słowacji kolejni wychowankowie Gabii i Andrzeja Jančunskich stanęli do rywalizacji w międzynarodowym turnieju walcząc o powiększenie swoich puli rankingowych o max 500 pkt. Spisali się znakomicie przywożąc do Skawiny 5 medali -> 2 złota (!), 2 srebra i brąz.

Nasze złotka to -> Maksymilian Mrowczyk (BS U14) i Michał Gołdasz (GS U14)

srebro -> Martyna Gołdasz (GS U18)

srebro –> Alicja Gorczyca i Martyna Gołdasz w OD U18

brąz -> Alicja Gorczyca (GS U18)

Jesteśmy bardzo dumni z gry naszych „hiszpańskich” i „słowackich” reprezentantów, którzy pokazali pełen wachlarz swoich crossmintonowych zagrań i umiejętności zwieńczonych kolorami złota, srebra i brązu. Życzymy utrzymania formy i liczymy na Was podczas listopadowego turnieju w Skawinie!

Medaliści CKiS  TUTAJ

 

Barbara Brodzińska

(AZG)

inna lokalizacjaróżne lokalizacje