Hurra! Zdobyliśmy dofinansowanie w ramach programu Kultura Dostępna 2022

różne lokalizacje
31/03/2022

30/04/2022

Udało się! Nasz projekt „CKiS na wynos”, który złożyliśmy w listopadzie w ramach ministerialnego programu Kultura Dostępna 2022, został rozpatrzony pozytywnie i tym samym uzyskaliśmy dofinansowanie w wysokości 31 tys. zł.

„CKiS na wynos” to propozycja bezpłatnych wydarzeń kulturalnych i warsztatów skierowana do odbiorców z różnych grup wiekowych, głównie z terenów wiejskich gminy Skawina. Jej celem jest zapewnienie łatwiejszego dostępu do kultury osobom, dla których dostęp ten z różnych powodów (wieku, statusu materialnego, trudności w przemieszczaniu się) jest ograniczony. Z ofertą chcemy dotrzeć do mieszkańców wszystkich 16 sołectw, organizując wydarzenia kulturalne np. spektakle, koncerty i warsztaty o tematyce m.in. dekoracyjnej, rękodzielniczej, kulinarnej.

Z ogromnym zapałem i radością przystępujemy więc do działania. Nie możemy się już doczekać spotkań z Wami, gdy będziemy serwować ofertę „CKiS na wynos”.

Szczególne podziękowania kierujemy do  Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Skawinie – Ryszarda Majdzika, który zawsze nam kibicuje, okazuje życzliwość i ogromne wsparcie. DZIĘKUJEMY!

Do zobaczenia wkrótce!

 

Anna Zając-Gut

różne lokalizacje