ICO Crossminton Double Open – Brzeszcze 500 pkt

inna lokalizacja
15/04/2023

Turniej ICO Crossminton DOUBLE Open Brzeszcze 500 pkt i zarazem Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w grach podwójnych odbyły się w sobotę, 15 kwietnia w Hali Sportowej w Brzeszczach. Do walki o medale przystąpiło 33 graczy z Polski i Czech reprezentujących kluby: PACross Lipków, Speebs Szczecin, MaKaKo Cieszyn, a także zawodnicy naszych sekcji CKiS Skawina.

Łącznie rozegrano ponad 65 meczy w 5 kategoriach wiekowych.
Od wczesnych godzin rannych do walki o tytuły Mistrzów Polski przystąpiły pary mieszane oraz juniorskie. Po czterech godzinach rozgrywek, gospodarze turnieju rozdali pierwsze medale.

Zawodnikom z #teamCKiS również udało wywalczyć się wiele medali.

W kategorii Junior Open Double do lat 18, miejsce na podium wywalczyły następujące pary:

1 m. – Dominik Dryja / Martyna Gołdasz (CKiS Skawina)

2 m. – Piotr Kochana/ Oskar Sonik (CKiS Skawina)

4 m. – Michał Gołdasz / Sebastian Pietrzyk (CKiS Skawina)

W grze mieszanej brązowy medal zdobył Mateusz Knapczyk z CKiS Skawina, grając w duecie z Anną Wachowicz ze Speed Club Brzeszcze. Mateusz zdobył również tytuł deblowych Mistrzów Polski, walcząc w parze z  Wojciechem Wilkoszem ze Speed Club Brzeszcze.

Wszystkim zawodnikom należą się ogromne gratulacje. Jednocześnie trzymamy mocno kciuki za kolejny Turniej ICO CROSSMINTON SKAWINA OPEN 2023, który odbędzie się już 22 kwietnia.