ICO Crossminton Stars

Hala Widowiskowo - Sportowa
Skawina
inna lokalizacja
17/11/2018

SPEEDERSI -> SZYBKA LOTKA -> SZYBKA DECYZJA -> 17 LISTOPADA -> KIERUNEK SKAWINA!

W tym dniu, po raz drugi w międzynarodowej obsadzie, parkiety hal sportowych Centrum Kultury i Sportu oraz LO w Skawinie zamienią się w crossmintonowe pola gry. Na dziesięciu boiskach zagrają najlepsi z najlepszych i zapewne nie zabraknie zagrań z najwyższej crossmintonowej półki. Stawką 250 punktów w rankingu ICO oraz Grand Prix Crossminton STARS Poland 2018. Licząc turniejowe „100-ki” w crossmintonowym gronie  spotkamy się w Skawinie już po raz siódmy (!), a mając wśród własnych wychowanków mistrzów, wicemistrzów i brązowych medalistów z krajowych i zagranicznych zawodów liczymy na ich udane występy w konfrontacji z graczami II ICO Crossminton Stars – Skawina 2018. Z przyjemnością powitamy naszych stałych oraz nowych speedersów, na których poza grą czeka m. in. loteria upominków…

Organizatorem tego sportowego wydarzenia jest Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, współorganizatorami Klub Crossmintona Wolf Fighter i Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej Curie w Skawinie. Patronat nad imprezą objęli International Crossminton Organization, Polska Federacja Crossmintona i Burmistrz Miasta i Gminy Skawina.

Zapisy wyłącznie online:

https://crossminton.ophardt.online  do dnia 03.11.2017, do godz. 23.59.

Wszystkich chętnych do kibicowania uczestnikom skawińskiego turnieju zapraszamy na mecze, które odbywać się będą równolegle w dwóch halach. Wstęp na obie widownie bezpłatny!

Szczegóły dla zainteresowanych dostępne w regulaminie i oświadczeniach.

 

regulamin_250Skawina2018

oświadczenie_zawodnik_niepełnoletni

oświadczenie_zawodnik pełnoletni

 

Barbara Brodzińska

(AR)

Hala Widowiskowo - Sportowa

ul. Konstytucji 3 Maja 4, 32-050
Skawina, małopolskie

12 276-40-56

halackis@ckis.pl

inna lokalizacja