iGRAMY z OGNIEM

Rynek w Skawinie
25/09/2022

25 września byliśmy świadkami fantastycznego wydarzenia iGramy z Ogniem.

Niesamowite brzmienie, zachwycające pokazy, interesujący mapping – to wszystko wczoraj działo się na skawińskim rynku.

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 19.30 za sprawą występu formacji artystycznej tworzącej  koncerty i widowiska z wykorzystaniem muzyki, elementów ruchu, światła oraz generatywnych wizualizacji, czyli Wataha Drums. Mocne, rytmiczne brzmienie bębnów, stroje wykonawców i ich niezwykła synchronizacja wprowadziły licznie zebranych widzów w doskonały nastój, budząc mnóstwo pozytywnej energii.

Kolejnym punktem programu był niezwykle widowiskowy pokaz w wykonaniu zespołu teatru ognia Nam-Tara. Profesjonalnie efekty ogniowo-pirotechniczne w połączeniu z dynamiczną muzyką nadały unikalny charakter naszej imprezie, a uczestnicy z zachwytem czekali na kolejne odsłony tego wspaniałego show.

Po jakże niesamowitych pokazach przyszedł czas na kolejny, tym razem był to mapping – malowaliśmy światłem i kolorem skawiński Ratusz oświetlając go za pomocą światła projektora, przygotowaną wcześniej animacją. Za wsparcie w realizacji tego projektu serdecznie dziękujemy Regionalnemu Ośrodkowi Kultury w Zatorze – ROK Zator.

Wczorajszy wieczór zakończyliśmy mocnym brzmieniem w wykonaniu grupy Wataha Drums.

iGramy z Ogniem to kolejne wydarzenie na liście naszego jubileuszowego rozkładu jazdy.

Już dziś zapraszamy na kolejne eventy w wykonaniu CKiS. Do zobaczenia!

Galeria zdjęć: https://flic.kr/s/aHBqjA8Hrs fot. Jarosław Karasiński

Iwona Najder

Rynek w Skawinie