III Gminny Festiwal Form Teatralnych MELPOMENA: prezentacje on-line

online
22/03/2022

24/03/2022

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do obejrzenia prezentacji, nadesłanych w ramach III Gminnego Festiwalu Form Teatralnych MELPOMENA, którego III edycja jest realizowana w formule on-line.

Do Festiwalu, skierowanego do szkół podstawowych z terenu Gminy Skawina, zgłoszenia wysłały trzy zespoły teatralne, których spektakle będą mogli Państwo obejrzeć na profilu FB Centrum Kultury i Sportu w Skawinie w następujących dniach:

22 marca (wtorek), godz. 10.00 – spektakl „Piękna i Bestia”, w wykonaniu zespołu BAJKA ze Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Radziszowie;

23 marca (środa), godz. 10.00 – spektakl „Jarmark na skawińskim rynku” w wykonaniu zespołu TAKOGODKA z Zespołu Placówek Oświatowych im. Jana Brzechwy w Borku Szlacheckim;

24 marca (czwartek), godz. 10.00 – spektakl  „Dentystyczna przygoda pewnej Baby Jagi” w wykonaniu zespołu ZPO KOPANKA z Zespołu Placówek Oświatowych im. Janusza Korczaka w Kopance.

Zachęcamy do wspólnego oglądania i udostępniania postów na Państwa profilach FB. Filmy nie są transmisją „na żywo”, zatem czas ich publikacji nie jest ograniczony w czasie. 

Już teraz serdecznie dziękujemy za Państwa wkład i wysiłek w przygotowanie i nagranie spektakli w tak trudnej i niepewnej rzeczywistości szkolnej. Gratulujemy Uczniom i Nauczycielom z nadzieją na wspólne spotkanie „na żywo” w przyszłym sezonie.

Joanna Kurpiel

(AZG)

 

online