Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/itewh10ckis/ckis.pl/public_html/wp-content/themes/eventbuilder/single-event.php on line 706

AKTUALIZACJE! Informacja o zawieszeniu działalności CKiS w związku z zagrożeniem koronawirusem

27/03/2020

01/06/2020

[Aktualizacja 04.05.2020]: W związku z przedstawionym przez premiera RP Mateusza Morawieckiego i minister sportu Danutę Dmowską-Andrzejuk planem przywracania funkcjonowania niektórych obiektów sportowych  CKiS w pierwszym etapie (którego założenia planujemy wdrażać w dniach 4-6 maja) udostępni do użytkowania stadion miejski w Skawinie (wraz z orlikiem) oraz kompleks boisk sportowych orlik przy basenie „Camena”,  a w szczególności przynależące do nich boiska piłkarskie i wielofunkcyjne.

[Aktualizacja 23.03.2020, godz. 12.00]: W związku z wprowadzeniem na terenie całego kraju stanu epidemii wszystkie obiekty CKiS pozostaną niedostępne do odwołania.

[Aktualizacja 18.03.2020, godz. 16.00]: W #teamCKiS nie dajemy się koronawirusowi i mamy dla Was mnóstwo propozycji aktywnego spędzenia czasu! Zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy: https://ckis.pl/event/zostanwdomu-z-ckis/

[Aktualizacja 16.03.2020, godz. 12.00]: Od 16 marca 2020 obiekty CKiS będą niedostępne dla osób z zewnątrz. Przechodzimy na tryb pracy wewnętrznej, a w sytuacjach, gdy jest to możliwe, tryb pracy zdalnej. Kontakt z nami będzie możliwy telefonicznie i mailowo (pod numerami telefonów i adresami e-mail kierowników poszczególnych działów, które znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce: https://ckis.pl/contact-us/dzialy/)

[Aktualizacja 13.03.2020, godz. 16.00]: W związku z zawieszeniem działalności CKiS i mając na celu ograniczenie przemieszczania się tylko do niezbędnych sytuacji, prosimy o kontaktowanie się z nami – w miarę możliwości – drogą telefoniczną. Podtrzymujemy pracę działów i jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerami podanymi na stronie internetowej https://ckis.pl/contact-us/dzialy/.

[Aktualizacja 12.03.2020 godz. 14.00]: Podejmujemy szereg działań mających na celu zahamowanie rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2:
– W obiektach CKiS pojawiły się plakaty informujące o zagrożeniu koronawirusem w dwóch wersjach językowych oraz instrukcje mycia rąk.
– Zakupiliśmy dozowniki łokciowe z żelem antybakteryjnym do każdego z administrowanych obiektów. Pozwalają one zdezynfekować dłonie bez uruchamiania urządzeń rękoma.
– Osoby pracujące w bezpośrednim kontakcie z klientem oraz posługujące się pieniędzmi wyposażyliśmy w środki antybakteryjne, w tym specjalne chusteczki, mydła, żele.
– Personel dbający o czystość w obiektach CKiS na bieżąco dezynfekuje powierzchnie szczególnie narażone na kontakt ze skórą.
– Pracownicy, którzy z uwagi na zawieszenie działalności CKiS nie mogą wykonywać swoich obowiązków, wspomagają dezynfekcję obiektów.

[Aktualizacja 12.03.2020, godz. 9.00]: Hala Widowiskowo-Sportowa, boiska wielofunkcyjne Orlik, Stadion Miejski, Pałacyk „Sokół”, OK-R „Gubałówka”, Dwór Dzieduszyckich w Radziszowie oraz gabinet Camena Kosmetyka i Masaże będą nieczynne od dnia 12.03.2020 do odwołania.

[Aktualizacja 11.03.2020, godz. 19.00]: Basen Camena będzie nieczynny od dnia 12.03.2020 r. do odwołania.

Stosując się do rozporządzeń i rekomendacji władz oraz w trosce o zdrowie i zahamowanie rozprzestrzeniania się zagrożenia epidemiologicznego SARS -CoV-2 (koronawirus SARS typu 2) informujemy, że od 11 marca 2020 r. do odwołania zawieszamy zajęcia sekcyjne, a wszystkie imprezy kulturalne, wycieczki i wydarzenia sportowe zostają odwołane.

Od 12 marca 2020 r. ograniczeniom będzie podlegało także korzystanie z administrowanych przez nas obiektów, w tym: Basenu Camena, Hali Widowiskowo-Sportowej, boisk wielofunkcyjnych Orlik, Stadionu Miejskiego, Pałacyku „Sokół”, OK-R „Gubałówka”, Dworu Dzieduszyckich w Radziszowie. O dalszych decyzjach będziemy informować na bieżąco.

Wszelkie działania podejmujemy w trosce o wspólne bezpieczeństwo i w celu zminimalizowania zagrożenia, dlatego liczymy na Państwa świadomość i wyrozumiałość. Jednocześnie zachęcamy do śledzenia oficjalnych źródeł informacji, w tym stale aktualizowanej przez Urząd Miasta i Gminy w Skawinie strony: https://bit.ly/2IyPuMO.