Informacje dla uczestników Koncertu Noworocznego SkaVienna 2022

Hala Widowiskowo - Sportowa
Skawina
07/01/2022

Ważne informacje dla uczestników GALOWEGO KONCERTU NOWOROCZNEGO SKAVIENNA 2022 „WĘGIERSKA RAPSODIA”.

Szanowni Państwo,

już w najbliższy piątek będziemy gościć Państwa na tradycyjnym Galowym Koncercie Noworocznym. W tym roku to spotkanie ma dla nas szczególnie ważne znaczenie, bowiem nie tylko powracamy do stacjonarnej formuły koncertu, ale także w ten symboliczny sposób inaugurujemy obchody jubileuszu 30-lecia CKiS w Skawinie.

Zależy nam, aby Państwo w pełni bezpiecznie spędzili z nami ten wyjątkowy wieczór, dlatego prosimy Państwa: bądźmy prawdziwymi ambasadorami kultury, dbajmy o wspólne bezpieczeństwo i odpowiedzialnie korzystajmy z kulturalnych wydarzeń, aby pomimo utrudnień Artyści mogli dla Państwa odkrywać wciąż na nowo bogactwo swojej twórczości.

Dla naszego wspólnego bezpieczeństwa – poniżej przedstawiamy szczegółowe zasady udziału w wydarzeniu, a także praktyczne wskazówki:

1. Jakie dokumenty musi posiadać uczestnik koncertu?

Wszystkich uczestników, deklarujących się jako osoby zaszczepione, prosimy o zabranie ze sobą na koncert Unijnego Certyfikatu Covid posiadającego kod QR w wersji papierowej lub elektronicznej. Wszystkie certyfikaty będą weryfikowane przez Organizatora przed wpuszczeniem na salę koncertową.

W nawiązaniu do obecnej sytuacji epidemicznej naszego kraju i w odniesieniu do wytycznych oraz obostrzeń nałożonych ze strony Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego – osoby uczestniczące w koncertach zobligowane są do posiadania ważnego, podpisanego oświadczenia o stanie zdrowia. W/w podpisane oświadczenie należy przedłożyć Organizatorom przed wejściem na koncert. Prosimy pamiętać o tym, że oświadczenie o stanie zdrowia identyfikujemy z osobą uczestniczącą w koncercie, zatem przy zakupie kilku biletów na jedno nazwisko –  oświadczenia podpisują osoby uczestniczące, a nie osoba, która zakupiła bilety. Ponadto prosimy pamiętać o podpisywaniu oświadczeń przez osobę dorosłą (rodzica lub opiekuna) w przypadku, gdy uczestnikiem koncertu jest osoba niepełnoletnia.

Wzór oświadczenia, który został dołączony do zakupionego biletu, znajdziecie Państwo poniżej, w załączeniu do artykułu.

2. Jak będzie zorganizowane wchodzenie na widownię?

Wpuszczanie gości rozpoczniemy już o godz. 17:00. W specjalnie usytuowanych namiotach przed wejściem będzie możliwość wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia na miejscu, aby jednak uniknąć oczekiwania w zbyt dużej kolejce, rekomendujemy wcześniejsze przygotowanie i okazanie tych dokumentów osobie upoważnionej z ramienia organizatora.  Prosimy o odpowiednio wczesne przybycie na miejsce koncertu tak, aby uniknąć nadmiernego tłoku. Wszystkim uczestnikom koncertu zostaną wskazane ich miejsca w odpowiednich sektorach, według wyznaczonych na bilecie miejsc.

3. Jakie obowiązują procedury bezpieczeństwa?

Zwracamy się z prośbą do uczestników koncertu o zachowanie szczególnej ostrożności, bezpieczeństwa, porządku i stosowanie się do wytycznych oraz próśb i wskazówek, kierowanych ze strony Organizatora w trakcie trwania koncertu.

Wobec powyższego, w trakcie koncertu należy:

  • mieć nałożoną maseczkę zasłaniającą usta i nos,
  • zdezynfekować ręce przed wejściem na salę koncertową oraz
  • zachować bezpieczną odległość.

Jeśli spotkacie Państwo swoich znajomych, prosimy o powitanie z nimi poprzez skinienie głowy i uśmiech lub „żółwika” – pamiętajmy, by ograniczać kontakt 🙂

Powyższe zasady są zgodne z obowiązującymi aktualnie przepisami i standardami organizacji tego typu wydarzeń. Dla naszego wspólnego dobra, prosimy o ich pełne przestrzeganie.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z Działem Realizacji Projektów Kultury, tel. 12 276 34 64; +48 662 204 871.

Dziękujemy i do zobaczenia!

Załącznik do pobrania: oświadczenie_o_stanie_zdrowia SkaVienna 2022

Hala Widowiskowo - Sportowa

ul. Konstytucji 3 Maja 4, 32-050
Skawina, małopolskie

12 276-40-56

halackis@ckis.pl