IV Mikołajowy Maraton Zumby oraz Mikołajowa Zumba Kids

Hala Widowiskowo - Sportowa
Skawina
07/12/2019

7 grudnia br. Hala Widowiskowo – Sportowa w Skawinie już po raz czwarty wybuchnie wulkanem energii za sprawą fantastycznej muzyki oraz niesamowitych instruktorów zumby.

Centrum Kultury i Sportu w Skawinie ma przyjemność zaprosić wszystkich miłośników gorących rytmów i fantastycznej zabawy do uczestnictwa w IV Mikołajowym Maratonie Zumby.

Tradycyjnie zaprosiliśmy do współpracy doświadczonych instruktorów, którzy z pewnością nie pozwolą na monotonię i zwolnienie tempa podczas trzygodzinnych zmagań z mocą muzyki i niebanalnymi układami choreograficznymi, jakie przygotowali na tę okoliczność. Będzie energetycznie, klimatycznie i wesoło – poziom endorfin sięgnie zenitu. Zatańczą z Wami:

Patrycja Tarasiuk – instruktorka Zumba Fitness, Zumba Kids, Strong by Zumba oraz tańca towarzyskiego. Od piątego roku życia związana z tańcem towarzyskim. Szkoliła się u najlepszych tancerzy, brała udział w licznych turniejach i pokazach w całej Polsce. Zumba to dla niej niesamowita energia, świetna zabawa i wspaniali ludzie. Bierze udział w licznych szkoleniach i warsztatach, nieustannie doskonaląc umiejętności i podnosząc swoje kwalifikacje. W tym roku po raz pierwszy brała udział w konwencji dla instruktorów w Orlando w USA oraz w ZIN ACADEMY w Kolonii w Niemczech. „Rób to co kochasz i zarażaj tym innych” to najtrafniejsze określenie jej osoby. Nie wyobraża sobie życia bez Zumby i uśmiechu.

Alicja Ożóglicencjonowana instruktorka Zumba, Zumba Kids & Zumba Kids Jr,  Zumba Basic 2 oraz Masala Bhangra.  Jej największą pasją jest taniec, któremu poświęciła większość swojego życia. Swoją przygodę rozpoczynała w Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, tańcząc taniec towarzyszki pod okiem trenerów Anny i Jacka Guzowskich. Przez wiele lat z sukcesami trenowała taniec towarzyski. Swój warsztat szkoliła u najlepszych tancerzy i trenerów w Polsce – Anny i Lecha Romankiewiczów, Roberta Woty, Romana Pawelca, Wojciecha Przemienieckiego, Grzegorza Citko, Janusza Białego. Obecnie jej pasją, miłością i sposobem na ruch jest Zumba. Prowadzi zajęcia dla dzieci i dla dorosłych w krakowskich klubach fitness, Gminnym Ośrodku Kultury w Mogilanach i w Centrum Kultury i Sportu w Skawinie.

Emilia Furmanod 2011 roku jest licencjonowanym Instruktorem Zumba ® Fitness (ZIN).  Ukończyła liczne szkolenia, takie jak: Zumba Basic 1, Zumba Basic 2,  ZUMBA® Kids & Kids Jr.,Pro Skills, Zumba Sentao, Zumba Toning, Aqua Zumba, Strong by Zumba, Zumba Gold, Masala Bhangra, Bokwa. Od 2016 roku jest certyfikowanym Trenerem Personalnym. Bierze udział w licznych maratonach, warsztatach i szkoleniach m. in. ZIN Academy w Niemczech czy ZINCON 2019 w Orlando. Emilia o zumbie: „Zumba to moja pasja, coś co daje mi dużo szczęścia, radości, energii i optymizmu, którym staram się zarażać uczestników zajęć. Uwielbiam obserwować moich kursantów. Ich energia i uśmiech dają mi niesamowitą satysfakcję i inspirują do ciągłego rozwoju”.

Ewa Janisz jest instruktorem Zumba Fitness, Zumba Kids, Strong by Zumba, Zumba Gold oraz Zumba Aqua. W jej tygodniowym planie zajęć  zdecydowanie przeważa Zumba Fitness oraz Zumba Kids, a cała reszta jest wspaniałym urozmaiceniem grafiku. Zumbę pokochała 4 lata temu, a od 2,5 roku jest instruktorem. W 2019 brała udział w konwencji dla instruktorów ZINCON w Orlando oraz ZIN Academy w Kolonii. Nieustannie się szkoli, chętnie bierze udział w warsztatach i maratonach. Uwielbia tańczyć od momentu kiedy zaczęła stawiać pierwsze kroki. Poza tańcem kocha dobry wycisk. Zumba to przede wszystkim pasja, która daje Ewie ogromną dawkę energii i adrenaliny, bez której nie wyobraża sobie życia. Kieruje się hasłami: Never Stop Dancing; Złap za sport; Wytańcz marzenia; Tylko tyle, albo aż tyle.

Kamil Nowakprzygodę z tańcem rozpoczął w szkole podstawowej. Po kilku latach ćwiczeń dołączył do Klubu Sportowego Tańca Towarzyskiego, gdzie zdobył klasę mistrzowską w stylu latynoamerykańskim. Po 7 latach zaczął prowadzić zajęcia taneczne dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Jednak w tym wszystkim brakowało mu latynoskich rytmów, aż do momentu kiedy zetknął się z zumbą. To było to! Kami zdobył uprawnienia instruktora. Mimo krótkiego ale intensywnego stażu z zumbą, mówi, że to jego ulubione zajęcia.  Kamil o swoich zajęciach:  „Moim priorytetem jest dobra atmosfera, staram się wprowadzać choreografie proste i czytelne, żeby każdy mógł się w nich odnaleźć i dobrze bawić”.

Karol Oszczudłowskiod dziecka był związany z muzyką. Grał na keyboardzie oraz na gitarze. Mając 13 lat rozpoczął przygodę z tańcem. Trafił na kurs tańca towarzyskiego, który całkowicie nim zawładnął. Niedługo potem dołączył do lokalnego zespołu tańca nowoczesno-teatralnego, z którym występował w wielu konkursach. Najbardziej lubi sambę, jednakże nie ma takiego tańca, który nie sprawiałby mu radości. Na zajęciach Zumba Fitness z Karolem można usłyszeć klasyczne zumbowe kawałki, ale także muzykę afrykańską (którą uwielbia!) oraz wiele innych typów muzycznych. Jego nieodłącznymi atrybutami są uśmiech na twarzy, pozytywna energia i radość z tańczenia.

Każda edycja imprezy przyciąga osoby lubiące ten rodzaj aktywności sportowej, a grono 200 ćwiczących Zumbowiczek i Zumbowiczów robi wrażenie.

Bądź z nami i zdrowo spędź sobotnie popołudnie!

IV Mikołajowy Maraton Zumby

7 grudnia 2019 (sobota), godz. 16:00 – 19:00, Hala Widowiskowo-Sportowa w Skawinie

ceny biletów: 40 zł (przedsprzedaż), 50 zł (w dniu maratonu)

W cenie biletu: trzygodzinna zabawa prowadzona przez 6 instruktorów, pakiet startowy, poczęstunek w przerwie maratonu, losowanie mikołajowych upominków!

 

 

Mamy też dobrą wiadomość dla naszych młodszych Zumbiaczków! Zapraszamy wszystkie tańczące dzieci i młodzież do udziału w Mikołajowej Zumbie Kids. Dla nich układy choreograficzne przygotują: Alicja Ożóg, Patrycja Tarasiuk i Ewa Janisz. Dobra zabawa gwarantowana.

Mikołajowa Zumba Kids

7 grudnia 2019 (sobota), godz. 14:30 – 15:15, Hala Widowiskowo-Sportowa w Skawinie

ceny biletów: 10 zł (przedsprzedaż), 20 zł (w dniu imprezy)

Bilety dla opiekunów (na widownię) w cenie 5 zł do nabycia wyłącznie w dniu imprezy, na godzinę przed rozpoczęciem, w Hali Widowiskowo – Sportowej.

w cenie biletu: prowadzenie imprezy przez 3 wykwalifikowanych instruktorów Zumba Kids, pakiet startowy, losowanie mikołajowych upominków!

 

 

Bilety na oba wydarzenia, w przedsprzedaży do nabycia w kasie głównej CKiS na Basenie Camena (I piętro), w kasie Camena Kosmetyka i Masaże (parter).

Zachęcamy Was do założenia w tym dniu mikołajkowych akcentów. Jeśli parkiet wypełni się roztańczonymi mikołajowymi pomocnikami, Mikołaj na pewno przygotuje na loterię worek upominków. Myślicie, że Św. Mikołaj też czasem oddaje się Zumbowemu szaleństwu? 😉

 

Ewa Przebinda, Anna Wrzoszczyk

(AR)

 

PATRONI MEDIALNI

 

 

 

Dziękujemy za pomoc

 

 

Hala Widowiskowo - Sportowa

ul. Konstytucji 3 Maja 4, 32-050
Skawina, małopolskie

12 276-40-56

halackis@ckis.pl