IX Turniej Siatkarskich Czwórek już za nami!

Hala Widowiskowo - Sportowa
Skawina
Orlik obok Basenu "Camena"
Skawina
04/09/2021

W sobotę, 4 września został rozegrany IX Turniej Czwórek Siatkarskich. Wzięło w nim udział 7 drużyn:

– Skowronki i Przyjaciele,

– Magic Cafe,

– Sportowe Zakapiory,

– Młodziczki i Młodzicy CKiS Skawina,

– Walczący Weterani,

– Old Boys,

– XYZ

Rywalizowały one ze sobą w systemie „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Zwycięskim zespołem okazała się drużyna Magic Cafe. Drugie miejsce zajęli Walczący Weterani, a na trzeciej lokacie uplasowały się Sportowe Zakapiory. Mecze były rozgrywane na Hali Widowiskowo- Sportowej oraz na boisku „Orlik” przy basenie „Camena”.

Ostatnim spotkaniem dnia było, jak się później okazało mecz dwóch najlepszych drużyn turnieju – Magic Cafe ; Walczący Weterani. Emocje sięgały zenitu, a walka była bardzo zacięta. Ostatecznie z pojedynku zwycięsko wyszedł zespół Magic Cafe wygrywając 2 ; 1 (22:25, 28:26, 15:11). Krótki filmik z tego meczu do obejrzenia TUTAJ.

Zainteresowanych szczegółowymi wynikami zapraszamy TUTAJ

Organizator zawodów, Dział Sportu i Rekreacji Centrum Kultury i Sportu przygotował dla wszystkich drużyn paczki ze smakołykami, a na najlepsze cztery drużyny czekały dodatkowo medale oraz vouchery.

Nad prawidłowym przebiegiem wszystkich meczy czuwali sędziowie Pani Agnieszka Kierzkowska i Pan Tomasz Zdunek. Sędziom oraz wszystkim drużynom, tym zwycięskim i tym pokonanym, dziękujemy za udział w naszych zawodach i już teraz zapraszamy za rok!

Galeria zdjęć dostępna TUTAJ  ( fot. Jarosław Karasiński)

 

Wiktoria Franczak

(JK)

Hala Widowiskowo - Sportowa

ul. Konstytucji 3 Maja 4, 32-050
Skawina, małopolskie

12 276-40-56

halackis@ckis.pl

Orlik obok Basenu "Camena"


Skawina,