Święto Kobiet w CKiS

Basen Camena
Skawina
Pałacyk "Sokół"
Skawina
08/03/2024

31/03/2024

Promocje, słodkie upominki i dedykowane wydarzenia – to wszystko zaplanowaliśmy, by sprawić przyjemność Paniom w dniu (i nie tylko) ich święta, bo przecież „świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów”.

Każda kobieta jest wyjątkowa, każda jest ważna, każda piękna. Mówią, że kobieta jest zmienna i zbyt emocjonalna. Czasem jest silna jak głaz, a czasem delikatna, słaba i krucha. Ale to właśnie w tej wybuchowej mieszance tkwi wyjątkowość pań. Drogie Kobiety, pora zatem przestać się przejmować i powiedzieć sobie: jestem kobietą i dobrze mi z tym! Zachęcamy również do zrobienia sobie samej małego prezentu i skorzystania z naszych propozycji.

 

Promocyjna cena biletów na Basenie Camena

8 marca przez cały dzień wszystkie panie pragnące skorzystać z oferty naszej pływalni otrzymają specjalny rabat w wysokości 50%. Szczegóły już wkrótce.

Ponadto osłodzimy życie wszystkim klientkom. Przy kasie będzie bowiem czekał drobny upominek.

 

Program lojalnościowy „Być Kobietą”

W #teamCKiS jesteśmy zdania, że święto płci pięknej powinno trwać cały rok (i wcale nie dlatego, że w naszym zespole panowie są w mniejszości 😉). Małymi kroczkami dojdziemy i do tego, a tymczasem zapraszamy panie do skorzystania z krótkiego programu lojalnościowego.

Uczestnikiem może być każda pełnoletnia kobieta, która w terminie od 8 do 31 marca skorzysta z oferty Basenu Camena 8 razy i za każdym razem przybije pieczątkę na kuponie promocyjnym wydanym w kasie.

Po zebraniu 8 pieczątek uczestniczka akcji otrzyma nagrodę (wśród upominków znajdą się: vouchery na wizytę u makijażystki, kosmetyczki, fryzjerki, dietetyka, vouchery CKiS, zestawy kosmetyków, gadżety). Liczba nagród jest ograniczona i zostaną one przekazane pierwszym 8 osobom, które wypełnią wskazane pola i zgłoszą się po odbiór.

Promocja podzielona jest na trzy etapy:

  • I etap – dystrybucja kart – od 8 marca do 25 marca 2024 r. (lub do wyczerpania zapasów);
  • II etap – zbieranie pieczątek przez klientów – do 31 marca 2024 r.;
  • III etap – odbiór nagród – do 30 kwietnia 2024 r.

Odbioru nagród można dokonać w Dziale Marketingu i PR, ul. Konstytucji 3 Maja 4 w Skawinie, Hala Widowiskowo-Sportowa, w godz. 8.00 – 16.00.

 

Babski wieczór, czyli coś dla duszy i ciała

Zapraszamy gorąco do Pałacyku „Sokół” 8 marca o godzinie 18.00 na spotkanie z wyjątkową Kobietą – Dorotą Hetmańczyk-Żuchalską. Porozmawiamy o MINIMALIZMIE. Jak ograniczać konsumpcję rzeczy , informacji w sieci  i swoich myśli w głowie?

Jak to w marcu bywa, czeka nas nagła zmiana klimatu i … Warsztaty Dancehall Female! Popracujemy nad kobiecością i pewnością siebie poprzez gorące karaibskie rytmy! Ten energiczny taniec prosto z Jamajki na pewno podbije Twoje serce i zatrzęsie pupą. Zajęcia poprowadzi Patryk SoWild Wyskocki – tancerz, choreograf, a przede wszystkim instruktor tańca i trener

Bilety w cenie 30 zł w sprzedaży:

  • w Kasie Basenu Camena (parter) – od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 7.00 do 21.00 (płatność kartą, gotówką lub voucherem),
  • w Pałacyku „Sokół”, na godzinę przed wydarzeniem tylko w wypadku wolnych miejsc (płatność kartą, gotówką lub voucherem).

Więcej informacji: https://ckis.pl/event/babski-wieczor/.

 

Spotkanie z operetką

Aktualizacja (21.02.2024 r.): Brak wolnych miejsc!

Panie będą miały okazję również przenieść się do pięknego, romantycznego świata operetki. Na koncert Duo Performance zapraszamy wraz z Burmistrzem Miasta i Gminy Skawina – Norbertem Rzepisko. Wieczór z muzyką z różnych zakątków globu odbędzie się 16 marca o godzinie 18.00 w sali Ośrodka Kulturalno-Rekreacyjnego „Gubałówka”.

Wstęp wolny na podstawie bezpłatnych wejściówek, które można zarezerwować od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 pod numerem tel. 12 276 34 64.

Liczba miejsc ograniczona!

 

Anna Zając-Gut

Basen Camena

ul. Żwirki i Wigury 11, 32-050
Skawina,

camena@ckis.pl

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl