Jubileuszowy X Memoriał Sylwestra Guzika – zapisy zamknięte

Hala Widowiskowo - Sportowa
Skawina
25/06/2023

[Aktualizacja, 23.06.2023] 

25 czerwca w skawińskiej Hali Widowiskowo-Sportowej już po raz dziesiąty spotkamy się, aby uczcić pamięć wybitnego trenera tenisa stołowego – Sylwestra Guzika. Liczymy, iż Jubileuszowy X Memoriał Sylwestra Guzika w Tenisie Stołowym przyciągnie wielu zawodników.

Zawody będą rozgrywane w dwóch turach. Pierwsza to turnieje młodzieżowe, które odbędą się w kategoriach: skrzat, żak i młodzik. Już od godz. 8.00 będzie trwała rozgrzewka, potwierdzanie zgłoszeń i rozstawienie do drabinki turniejowej, a o godz. 9.00 tenisowa młodzież rozpocznie właściwe zmagania. Druga tura wystartuje od godz. 10.00 weryfikacją zgłoszeń i od godz. 11.00 w miarę wolnych stołów wystartują pojedynki Turnieju OPEN. Od godz. 12.30 rozpocznie się z kolei weryfikacja zgłoszeń, a od godz. 13.30 w miarę wolnych stołów będą rozpoczynać się pojedynki Turnieju OPEN Amatorów o Puchar Dyrektora CKiS.

Od początku organizatorem Memoriału jest Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, z którym trener Guzik był związany długie lata, a partnerem, także od pierwszej edycji jest Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego.

Na zwycięzcę turnieju OPEN czeka pamiątkowa przechodnia statuetka, którą będzie mógł zatrzymać do kolejnego turnieju. Aby zabrać ją na własność należy wygrać trzy turnieje OPEN. W turniejach młodzieżowych oraz OPEN na najlepszych zawodników czekają medale i puchary.

Szczegół w dołączonych regulaminach:

X Memoriał Sylwestra Guzika – Turniej Młodzieżowy

X Memoriał Sylwestra Guzika – Turniej Open i Turniej Open Amatorów

Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa i zgłaszania udziału przez formularze, termin zapisów online do dnia 23.06.2023 piątek, godzina 9:00.:

Zapisy X Memoriał Sylwestra Guzika – kat. młodzieżowe – TUTAJ
Zapisy X Memoriał Sylwestra Guzika – kat. Open i Open Amatorów – TUTAJ

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Działem Sportu i Rekreacji CKiS od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-15.00, pod numerem telefonu: 728 834 588.

 

Magdalena Pobożniak

KK

 

 

Hala Widowiskowo - Sportowa

ul. Konstytucji 3 Maja 4, 32-050
Skawina, małopolskie

12 276-40-56

halackis@ckis.pl