Julia Dąbrowska w The Voice Kids

inna lokalizacja
18/03/2023

Jest młodziutka, piękna, niezwykle uczuciowa i piekielnie zdolna. Julka Dąbrowska z zespołu Tanto dostała się do programu The Voice Kids. Po etapie „przesłuchań w ciemno” trafiła do drużyny Tomsona i Barona. Cały #teamCKiS trzyma mocno kciuki i z niecierpliwością oczekuje kolejnego odcinka z udziałem Julki.

„Ma 13 lat. To wulkan, nie tylko muzycznej energii. Rower, rolki, spacer z ukochanym psem, to tylko część jej codziennej aktywności. Zespół Tanto z Centrum Kultury i Sportu w Skawinie to jej drugi dom, gdzie wraz z przyjaciółmi szlifuje wokalny kunszt i tworzy coraz ciekawsze projekty muzyczne. W przyszłości chciałaby zajmować się zawodowo emisją i rehabilitacją głosu, jako koncertująca trenerka wokalna.” – czytamy na oficjalnej stronie popularnego talent-show.

Jesteśmy przekonani, że w sobotę, 18 marca przed telewizorem zasiadła duża część mieszkańców gminy Skawina. Nasza zdolna wokalistka zaśpiewała piosenkę Camili Cabello z udziałem Eda Sheerana „Bam Bam”. Jurorzy słuchali jak zaczarowani pięknego głosu Julki. Ostatecznie fotel obrócili Tomson i Baron i to właśnie do ich drużyny trafiła młoda artystka z Radziszowa. Jurorski duet uznał jednak, że zaprezentowany utwór nie pokazał wszystkich umiejętności Julii i w efekcie zaśpiewała jeszcze jeden, tym razem w swojej ulubionej stylistyce – „Aniołom szepnij to” z repertuaru Sanah.

Jeśli jeszcze nie widzieliście występów Julii na wielkiej scenie The Voice Kids, gorąco polecamy:

-> https://voicekids.tvp.pl/68482653/julia-dabrowska-bam-bam

 

Anna Zając-Gut

inna lokalizacja