Kabaret Młodych Panów w Skawinie

Hala Widowiskowo - Sportowa
Skawina
18/02/2024

Artyści z całego kraju już od lat rozbawiają publiczność zgormadzoną w Hali Widowiskowo-Sportowej podczas Skawińskiej Sceny Kabaretowej. Nie inaczej było 18 lutego, kiedy do naszego miasta przybył znany i ceniony w całym kraju Kabaret Młodych Panów. Niezawodna ekipa w pełnym składzie (Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk, Mateusz Banaszkiewicz oraz Bartek Demczuk) doprowadziła niejednego widza do łez – ze śmiechu oczywiście.

Widownia była zapełniona do ostatniego miejsca, a niektórzy przyjechali do nas aż ze Śląska, by posłuchać charakterystycznego dla Młodych Panów dowcipu. Szybko okazało się, że Ślůnsko godka sprawdza się i bawi do rozpuku także Małopolan. Salwy śmiechu było słychać nawet na zewnątrz Hali Widowiskowo-Sportowej.

Wraz z kabareciarzami przenieśliśmy na pogrzeb naczelnika Skarbówki, gdzie dowiedzieliśmy się jak w łatwy sposób można zapewnić romantyczną atmosferę na randce. Podczas wakacji nad polskim morzem byliśmy świadkami letniej ulewy (i to nie jednodniowej). Wybraliśmy się także do śląskiej szkoły magii, gdzie poznaliśmy samego profesora Dumbledora oraz Hagrida. Nie można zapomnieć, że spędziliśmy także trochę czasu w nowo otwartym barze. A świadkami jakich męskich rozmów można być w barze? To już moje lepiej niech zostanie słodką tajemnicą.

Cieszymy się bardzo, że nasza Skawińska Scena Kabaretowa znów tętniła życiem.

Fotogaleria: https://flic.kr/s/aHBqjBeVhg

 

Krystian Kosiorowski

Hala Widowiskowo - Sportowa

ul. Konstytucji 3 Maja 4, 32-050
Skawina, małopolskie

12 276-40-56

halackis@ckis.pl