Kabaret Nowaki z nowym programem w Skawinie

Hala Widowiskowo - Sportowa
Skawina
22/10/2021

Gotowi na potężną dawkę dobrego humoru? Z resztą, tego już nie da się powstrzymać! Pozaziemskie moce zawładnęły Kabaretem Nowaki i naładowani kosmiczną energią przyjadą do nas z nowym programem „Za granicą żartu”. Kto żądny mocnych wrażeń niech przybywa 22 października do Hali Widowiskowo- Sportowej w Skawinie.

 

Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

„Za granicą żartu” to najnowszy program Kabaretu Nowaki, w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech, jakiego jeszcze nie zaznaliście.

 

22 października, godz. 18.00

Hala Widowiskowo-Sportowa

ul. Konstytucji 3 Maja 4, Skawina

 

Sprzedaż biletów

https://kabaretowebilety.pl/skawina-kabaret-nowaki-za-granica-zartu/wydarzenie/2058

 

AZG (na podstawie materiałów Kabaretu Nowaki)

 

Hala Widowiskowo - Sportowa

ul. Konstytucji 3 Maja 4, 32-050
Skawina, małopolskie

12 276-40-56

halackis@ckis.pl