KABARET SKECZÓW MĘCZĄCYCH W SKAWINIE

Hala Widowiskowo - Sportowa
Skawina
26/03/2022

Za nami już kolejna edycja Skawińskiej Sceny Kabaretowej! Tym razem do naszego miasta zawitał Kabaret Skeczów Męczących ze swoim premierowym programem ,,Polska Misja Komiczna’’. O niezwykłą atmosferę i świetny kontakt z publicznością zadbali niezawodni: Karol Golonka, Marcin Szczurkiewicz, Michał Tercz oraz Jarosław Sadza.

Śmiechom nie było końca, Panowie dosłownie oczarowali publiczność swoim występem. Dwie godziny świetnej zabawy minęły w oka mgnieniu. Warto podkreślić, że sala Widowiskowo-Sportowa była wypełniona po brzegi. Wyprzedały się wszystkie bilety!

A co wydarzyło się podczas samego spektaklu? Wraz z kabareciarzami zastanawialiśmy się którego Polaka powinniśmy wysłać z biletem w jedną stronę na misję kosmiczną. Braliśmy udział w próbie generalnej pogrzebu wujka Andrzeja. Omawialiśmy zarówno światowe problemy, jak i te z naszego podwórka. Twórca Polskiego Ładu starał się wyjaśnić rolnikowi i nauczycielowi zasady funkcjonowania polskiego systemu podatkowego. Na koniec natomiast cofnęliśmy się o kilka miesięcy do czasów, kiedy wszystko próbowaliśmy robić zdalnie (z różnymi skutkami).

Nie obyło się bez licznych nawiązań do Skawiny i okolic (okazuje się, że Energy 2000 nawet w Kielcach jest znane). Mamy nadzieję, że już wkrótce po raz kolejny będziemy mogli ponownie zaprosić Was do CKiS na skecze w wykonaniu najlepszych w kraju kabareciarzy!

W linku poniżej możecie natomiast obejrzeć fotogalerię z występu Kabaretu Skeczów Męczących: https://flic.kr/s/aHBqjzHfEX

Krystian Kosiorowski

Hala Widowiskowo - Sportowa

ul. Konstytucji 3 Maja 4, 32-050
Skawina, małopolskie

12 276-40-56

halackis@ckis.pl