„Karuzela” – artystyczny projekt Małgorzaty Szybisty i Roberta Budzynia

Pałacyk "Sokół"
Skawina
13/02/2022

Z ogromną przyjemnością i jednocześnie zaciekawieniem zapraszamy na intrygujący koncert Małgorzaty Szybisty i Roberta Budzynia, będący wypadkową ich autorskich poszukiwań i niebanalnych indywidualności artystycznych. Obojga nie trzeba przedstawiać skawińskiej publiczności. Talentami i osobowością wypracowali sobie szczególne miejsce na muzycznej mapie miasta.

„Karuzela” to projekt przepełniony amplitudą kobiecych emocji, liryzmu i aktorskiej ekspresji. Tonie w kolorach czerwieni i czerni – odważnego sensualizmu i smutku skąpanego w mroku kobiecych doznań. Miłość jest jak ruletka – czerwone wygrywa, czarne przegrywa. I na odwrót. Każda chwila, każde doświadczenie odmienia świat kobiety i gra w uczucia trwa bez końca.

Koncert zbudowany jest na bazie ikonicznych utworów polskiej sceny muzycznej w aranżacjach obojga Artystów oraz autorskich kompozycjach Roberta Budzynia. Znalazł się także wśród poetyckich tekstów jeden – spod pióra Joanny Cholewy, również skawińskiej twórczyni. Poza utworami wykonanymi z towarzyszeniem fortepianu, usłyszymy kompozycję na dwa akordeony.

Zapraszamy w niedzielę, 13 lutego, o godzinie 17.00 do Pałacyku „Sokół”.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia na miejscu, bezpośrednio przed koncertem.

Telefonicznej rezerwacji miejsc można dokonać w godzinach 8.00-16.00 pod numerem telefonu 12 276 34 64.
Zarezerwowane bilety należy wykupić w dniu koncertu w godzinach 16.00-16.30.

Zasady organizacyjne wydarzenia:
1. Na wydarzenie obowiązuje aktualny limit 30% miejsc, do którego nie wliczają się osoby posiadające w dniu koncertu aktualny Unijny Certyfikat Covid (do okazania z kodem QR organizatorom w dniu wydarzenia). Limit może ulec zmianie w wyniku wprowadzenia nowych rozporządzeń dla organizatorów imprez kulturalnych.

2. Klient kupujący bilet dobrowolnie i jednoznacznie oświadcza, czy posiada status osoby zaszczepionej przeciwko wirusowi Covid-19, zgodnie z wytycznymi obowiązującymi w dniu przeprowadzenia koncertu. Brak oświadczenia jest jednoznaczny z uznaniem osoby jako niezaszczepionej.

3. Każdy uczestnik koncertu zobowiązuje się do przekazania przedstawicielowi CKiS w dniu koncertu podpisanych oświadczeń dotyczących RODO i Covid-19, zgodnie z wytycznymi obowiązującymi w dniu przeprowadzenia koncertu. Oświadczenia dostępne będą do pobrania na miejscu oraz na stronie www.ckis.pl.

4. Organizator zastrzega sobie prawo do przełożenia terminu koncertu z powodu ewentualnych obostrzeń spowodowanych sytuacją pandemiczną, innych zdarzeń będących następstwem działania siły wyższej lub z obiektywnych przyczyn niezawinionych przez CKiS.

Joanna Kurpiel

(AZG)

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl