Kolędowanie z Orkiestrą Dętą Sygnał

online
06/01/2021

Mijający rok nie należał do najłatwiejszych. Szczególnie artyści zostali poddani próbie cierpliwości i elastyczności. Dostosowanie się do nowych warunków, zmieniających się codziennie obostrzeń i wytycznych, zdecydowanie nie ułatwiało pracy ani zawodowcom, ani środowiskom amatorskiego ruchu artystycznego. Brak możliwości regularnych spotkań, organizacji prób, odwołanie zaplanowanych koncertów – to wszystko mocno wpłynęło nie tylko na aktywność, ale i nierzadko na psychikę osób zaangażowanych w działalność artystyczną.

Nie inaczej sytuacja ma się z Orkiestrą Dętą Sygnał z Radziszowa, która w mijającym roku miała świętować piękny jubileusz 70-lecia działalności. Wszystkie plany musiały zostać przesunięte w czasie – oby na nowy rok. Tym większym podziwem napawa fakt, że Orkiestra nie dała się pokonać wirusowi oraz wszechobecnej atmosferze lęku – i przygotowała specjalny program świąteczny, który będzie miał premierę już 6 stycznia 2021 roku na naszym profilu FB!

W programie koncertu, nagrywanego w Pałacyku „Sokół”, usłyszymy zarówno piękne kolędy, jak i popularne piosenki świąteczne, które rozgrzewają nasze serca i wprawiają w radosny nastrój. Pomogą nam wejść w Nowy Rok z nadzieją i optymizmem, że od teraz będzie już tylko lepiej!

Orkiestra wystąpi po raz pierwszy oficjalnie pod batutą nowego dyrygenta – pana Karola Pająka.

Zapraszamy 6 stycznia 2021 roku o godzinie 17.00 na profil CKiS w Skawinie 

Gorąco polecamy!

Joanna Kurpiel

(AR)

online