Kompleks basenów „Gubałówka” ponownie otwarty!

OKR "Gubałówka"
Skawina
02/08/2023

13/08/2023

Uprzejmie informujemy, że zakończyliśmy działania mające na celu przywrócenie właściwych parametrów wody i uzyskaliśmy wyniki niepozostawiające wątpliwości co do jej jakości oraz bezpieczeństwa użytkowników. Zapraszamy do korzystania z obiektu! Szczegółowe informacje publikujemy poniżej.

W ramach działań mających przywrócić właściwe parametry jakości wody opróżniliśmy i zdezynfekowaliśmy niecki basenowe, a także zwiększyliśmy indeks stosowanych środków uzdatniających, pozostając jednak w bezpiecznych, dopuszczalnych dla zdrowia wartościach, które niezmiennie będziemy stale monitorować. W efekcie zleconych badań otrzymaliśmy wyniki, które jednoznacznie potwierdzają odpowiednie parametry wody i gwarantują bezpieczeństwo użytkowników.

Z przyjemnością zapraszamy do ponownego korzystania z kompleksu już od środy, 2 sierpnia 2023 r. (z zastrzeżeniem odpowiednich warunków pogodowych). Szczegółowe informacje o kompleksie, w tym regulamin, informacja o parametrach wody oraz cennik dostępne są na naszej stronie internetowej (KLIKNIJ W LINK). 

Archiwalny komunikat o powodach zamknięcia i podjętych działaniach: KLIKNIJ TUTAJ.

 

OKR "Gubałówka"

ul. Spacerowa 4, 32-050
Skawina,

12 256 95 60 w. 24