Koncert Noworoczny SkaVienna 2023: „Muzyczna podróż dookoła świata”

Hala Widowiskowo - Sportowa
Skawina
07/01/2023

Z wielką przyjemnością zapraszamy na kolejny Koncert Noworoczny SkaVienna 2023, który zabierze nas w muzyczną podróż dookoła świata. Zatańczymy sambę na Copacabanie, popłyniemy w rytmie tanga przez Buenos Aires, ogrzejemy dusze pod słońcem Toskanii, by zobaczyć życie na różowo po niebem Paryża. Na finał zawirujemy w cesarskim walcu na dziedzińcu Pałacu Schönbrunn w Wiedniu. 

Usłyszymy największe światowe przeboje i klasyki muzyczne w znakomitym wykonaniu niezrównanej Orkiestry Straussowskiej OBLIGATO i wspaniałych Solistów pod dyrekcją Maestro Jerzego Sobeńko.

Koncert poprowadzi wyjątkowy duet: niezastąpiona Jolanta Suder oraz… Krzysztof Respondek – znakomity aktor, wokalista i kabareciarz, który okrasi tegoroczny koncert swoim szczególnym śląskim humorem.

Podróżować jest bosko! Zwłaszcza w tak fantastycznym towarzystwie, dlatego zapraszamy do naszego muzycznego Orient Expresu, który odjeżdża ze stacji Skawina w sobotę 7 stycznia 2023 roku o godzinie 18.00. Peron: Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Konstytucji 3 Maja 4.

Bilety w cenie:

1) parkiet – 150,00 zł od osoby (rząd od I do XV)
2) widownia – 120,00 zł od osoby (rząd od XVI do XXIII)

w sprzedaży od dnia 21 listopada 2022 r. i trwa do dnia przeprowadzenia koncertu lub do wyczerpania biletów:

1) w Kasie Głównej CKiS (Basen Camena – 1 piętro) – od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:30 (płatność kartą lub gotówką),
2) w Kasie Basenu Camena (parter) – od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 21:30 (płatność kartą, gotówką lub voucherem),
3) on-line za pośrednictwem strony www.biletyna.pl

Posiadaczom Skawińskiej Karty Seniora lub Ogólnopolskiej Karty Seniora oraz Karty Dużej Rodziny przysługuje prawo do zakupu biletu ze zniżką w wysokości 20% od regularnej ceny biletu. Zniżka zostaje naliczona na okaziciela dokumentu, który należy przedłożyć przy zakupie biletu.

Zachęcamy do zapoznania się ze schematem widowni poniżej. Na czerwono zostały oznaczone miejsca już sprzedane. Obraz przedstawia stan z 5 stycznia 2023. Aktualne informacje dostępne pod numerem telefonu 12 276 24 12 w. 30 lub w kasach CKiS.

DOSTĘPNOŚĆ KONCERTU

Wydarzenie dostępne dla osób niedosłyszących: strefa z PĘTLĄ INDUKCYJNĄ, sektor IV – parkiet.
ikona pętla indukcyjna. niebieskie tło, biały rysunek ucho i litera T.

Wydarzenie dostępne dla osób niewidomych i niedowidzących: po raz pierwszy na koncercie zostaną także zamontowane mobilne maty naprowadzające dla osób niewidomych. Ten nowatorski system będziemy testować we współpracy z twórcą projektu i prototypu mat prowadzących, autorem opisu mat i porad dla organizatorów – Tomaszem Koźmińskim, ekspertem do spraw dostępności, osobą niewidomą.

Kontakt z koordynatorem dostępności: Joanna Kurpiel, tel. 12 276 34 64, +48 784 031 281 (telefon, SMS, MMS)

SPONSOR GŁÓWNY:

SPONSOR:

Joanna Kurpiel

 

Hala Widowiskowo - Sportowa

ul. Konstytucji 3 Maja 4, 32-050
Skawina, małopolskie

12 276-40-56

halackis@ckis.pl