Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/itewh10ckis/ckis.pl/public_html/wp-content/themes/eventbuilder/single-event.php on line 706

Koncert „PRZEZ RÓŻOWE OKULARY”…

25/05/2018

… przez które mogliśmy spojrzeć na świat w za sprawą młodych artystów działających w sekcjach CKiS już za nami.

Wcielając się w Zaczarowanego Różowego Kapelusznika zebranych na sali gości przywitała pani Katarzyna Szybisty – instruktorka sekcji wokalnej. Stopniując napięcie wprowadzała na scenę kolejnych artystów, którzy rozwijali przed słuchającymi cały wachlarz swoich wokalnych, instrumentalnych a także, ku uciesze wielu, aktorskich umiejętności. Sala wypełniła się atłasowymi głosikami śpiewających, wibrując i pieszcząc ucho, a między tymi głosami naprzemiennie brzmiał fortepian i gitara.

Wśród występujących pojawiły się osoby reprezentujące sekcję nauki gry na pianinie prowadzoną przez instruktorkę panią  Izabelę Michałowicz oraz sekcję nauki gry na gitarze, której prowadzącym jest pan Marcin Kruczek.

Jako że koncert dedykowany był mamom, na zakończenie występu nasi artyści niosąc różowe róże złożyli im życzenia z serca płynące. Uczestnicy sekcji, w podziękowaniu za aktywny udział w zajęciach w mijającym sezonie artystycznym otrzymali natomiast słodkie róże wraz z pamiątkowymi dyplomami.

Prowadzącym, jak i podopiecznym, serdecznie gratulujemy.

 

OBSADA:

EMILIA FOLK

ALICJA FRANCZAK

WERONIKA GAJEWSKA

LILIANA JARZĘBIŃSKA

WIKTORIA KONIECZNA

ZOFIA OKARMUS

KATARZYNA PIEKARSKA

MATEUSZ PIEROŻEK

BARTŁOMIEJ PIWOWARCZYK

HANNA SAJDAK

KAROLINA SEKUŁA

NATALIA TALAGA

OPRAWA ARTYSTYCZNA:

KATARZYNA SZYBISTY

 

Monika Fliszewska

(JK)

fot. Jarosław Karasiński

Fotogaleria: https://www.flickr.com/photos/155528341@N04/albums/72157695970108261