Koncert sekcji gitarowej na zakończenie sezonu

Pałacyk "Sokół"
Skawina
30/05/2022

Kolejny rok nauki gry na gitarze przyniósł kolejne wrażenia i uwolnił nowe talenty. Pod czujnym i fachowym przewodnictwem instruktora Marcina Kruczka młodzi gitarzyści zaprezentowali się na scenie Pałacyku „Sokół” przed swoimi rodzinami i przyjaciółmi.

Koncert został tak zaplanowany, aby pokazać progres sezonowej pracy – od podstaw nauki po finałowe mocne uderzenie. Nowi uczestnicy sekcji mieli po raz pierwszy okazję wystąpić publicznie na dużej scenie i było to dla nich z pewnością wyjątkowe wydarzenie.  Poradzili sobie jednak z tremą znakomicie, a gorący aplauz publiczności był chyba największą nagrodą.

Koncert prowadził i gitarowo wspierał uczniów Marcin Kruczek – nie tylko zdolny instruktor, ale i aktywny muzyk, którego umiejętności już niedługo będziemy mogli podziwiać podczas Dni Skawiny. Pan Marcin jest bowiem gitarzystą zespołu Polish Floyd, który dla nas wystąpi w niedzielę 12 czerwca. Zapowiada się wyjątkowe show, na które specjalnie gorąco zapraszamy uczniów Pana Marcina – warto sprawdzić, jak na scenie radzi sobie sam nauczyciel…

Koncert zakończyło wręczenie dyplomów. Teraz przed młodymi muzykami zasłużone wakacje i odpoczynek. Mamy nadzieję, że zobaczymy się w przyszłym sezonie.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z koncertu.

Joanna Kurpiel

fot. Jarosław Karasiński

(JK)

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl