Koncert TANTO i warsztaty kreatywne w ramach X edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Borek Szlachecki
Jaśkowice
12/05/2023

14/05/2023

W ramach X edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich Centrum Kultury i Sportu w Skawinie zaprasza na koncert zespołu TANTO oraz warsztaty kreatywne z Moniką Fliszewską. Wydarzenia odbędą się w odnowionym Domu Ludowym w Jaśkowicach oraz w Centrum Aktywności Kulturalnej w Borku Szlacheckim

Warsztaty kreatywne – Dom Ludowy w Jaśkowicach

12 maja, w piątek o godzinie 17:00 zapraszamy – głównie dzieci i młodzież –  na kreatywne warsztaty rodzinne zatytułowane „Prezent na Dzień Mamy – mamy!”. Przygotujemy upominki dla Mam stworzone na bazie ramek na zdjęcia. W pracach wykorzystamy różnego rodzaju materiały plastyczne, dekoracyjne oraz tekstylia, dając możliwość stworzenia kreatywnej, nieszablonowej kompozycji, której ostateczny wygląd zależeć będzie tylko od Waszej wyobraźni.

Ze względu na fakt, iż liczba miejsc jest ograniczona, na wydarzenie obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem +48 12 276 34 64 (od poniedziałku do piątku w godz. 08.30-16.00).

Koncert zespołu TANTO – CAK w Borku Szlacheckim

Z kolei w niedzielę 14 maja o godzinie 18:30 zapraszamy na koncert zespołu Tanto „Przypływy”, w ramach którego usłyszymy nowatorskie, odważne, wielogłosowe aranżacje znanych przebojów – zarówno tych nowych, jak i tych zawsze na czasie – które na długo pozostawiają swój muzyczny ślad w pamięci słuchaczy. W repertuarze pojawią się utwory, takie jak: „Co mi Panie dasz”, „4:30”, „Kochana” czy „Lovely”. Enigmatyczny tytuł koncertu „Przypływy” nawiązuje do emocji i wzruszeń pojawiających się i przenikających nas po to, by zniknąć, pozostawiając po sobie delikatny, subtelny ślad.

Serdecznie zapraszamy!

Ewa Przebinda

(AZG)

Borek SzlacheckiJaśkowice


małopolskie