Konkurs „JAJO Wielkanocne”

Pałacyk "Sokół"
Skawina
15/03/2024

24/03/2024

Zapraszamy do udziału w konkursie na oryginalne wykonanie zdobienia jajka wielkanocnego. Sukces zeszłorocznej edycji zmotywował nas do kontynuacji pomysłu. 140 jaj zdobionych różną techniką ubarwiło wówczas Pałacyk „Sokół”, by potem zaistnieć na płycie rynku, podczas świątecznego kiermaszu i cieszyć oko odwiedzających. Pragniemy ponownie podziwiać różnorodność pomysłów więc postanowiliśmy zaprosić Was  po raz kolejny do twórczej współpracy. Wszystkie informacje niezbędne do wzięcia udziału w konkursie znajdują się w regulaminie i zgodnie z jego założeniami uczestnikami mogą być prawie wszyscy. Artystycznie dekorowane jajka wykonać mogą dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, młodzież szkół ponadpodstawowych oraz dorośli.

Prace należy dostarczyć do Pałacyku „Sokół ” do 15 marca, a rozstrzygnięcie konkursu z wystawą wszystkich prac oraz wręczeniem dyplomów i nagród rzeczowych odbędzie się podczas wielkanocnego „JAJmarku” w niedzielę 24 marca na rynku skawińskim o godzinie 15.00.

Zapraszamy do wzięcia udziału,zapoznania się z regulaminem konkursu -> REGULAMIN Konkursu JAJO Wielkanocne-2024 i Kartą Zgłoszenia ->KARTA-ZGLOSZENIA-KONKURS-JAJO-WIELKANOCNE (1)_.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 12 276 34 64.

Życzymy ciekawych pomysłów i dobrej zabawy.

Powodzenia!

 

Monika Fliszewska

(AZG)

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl