Konkurs na projekt koszulki. UWAGA: AKTUALIZACJA!

inna lokalizacja
13/10/2020

25/11/2020

Konkurs ogłoszony przez Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, ramach którego należało wykonać i  nadesłać swój autorski projekt graficzny koszulki, został zorganizowany dla uczczenia Święta Niepodległości. Zgodnie z Regulaminem do konkursu można było zgłaszać obrazy, rysunki, projekty typograficzne, kolaże. Z uwagi na fakt nadesłania tylko jednego projektu, nie mogliśmy rozstrzygnąć konkursu. Wydłużenie terminu zgłaszania prac nie wpłynęło na zmianę sytuacji.

Jury konkursu z zasady powinno mieć szansę wyłonienia najlepszej pracy pod względem artystycznym, merytorycznym, estetycznym, doceniając oryginalność i technikę. Z uwagi na brak powyższego postanowiliśmy nie rozstrzygać tegorocznego konkursu i nie wyłaniać zwycięzcy. Serdecznie dziękujemy jedynemu uczestnikowi, panu Arkadiuszowi Lisowskiemu, za stworzenie i nadesłanie nam projektu będącego odzwierciedleniem Jego twórczej wizji patriotyzmu. Doceniając autorski projekt, pracę i  zaangażowanie w jego tworzenie, automatycznie otrzymuje on awans do przyszłorocznej edycji, na którą już dziś zapraszamy.

Ukaż nam swoją radosną wizję patriotyzmu i weź udział w konkursie na projekt koszulki „Radosna biało-czerwona”. Projektami mogą być obrazy, rysunki, projekty typograficzne, kolaże itp. -wszystko na co pozawala Ci wyobraźnia, bylebyś był w stanie zrobić zdjęcie lub skan i zapisać go w postaci zamkniętego pliku pdf.

Narysuj, namaluj, zaprojektuj lub wyklej i prześlij w formacie pdf na adres marketing@ckis.pl.

Na zgłoszenia czekamy do 30 października do godziny 10.00. Uwaga! Przedłużamy termin zgłoszeń do 10 listopada. Zwycięski projekt będzie dekoracją tegorocznych obchodów Święta Niepodległości. Laureat nagrody grand prix otrzyma również pamiątkową koszulkę i inne gadżety z projektem własnego autorstwa.

Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie.

REGULAMIN KONKURSU NA PROJEKT KOSZULKI

 

To jest #odkrywczajesień z CKiS!

 

Informacje:

Dział Marketingu i PR

ul.Konstytucji 3 Maja 4
tel.: 12 256 95 60 w. 34, 12 256 00 35
e-mail: marketing@ckis.pl

 

inna lokalizacja