Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/itewh10ckis/ckis.pl/public_html/wp-content/themes/eventbuilder/single-event.php on line 706

Konkurs plastyczny

20/04/2018

Centrum Kultury i Sportu w Skawinie serdecznie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym zatytułowanym „Księżniczka zaklęta w łabędzia”. Konkurs skierowany jest do dzieci z drugich klas szkół podstawowych. Jako inspiracja dla młodych twórców może posłużyć opowiadanie Ewy Nowak „Jezioro łabędzie, czyli jak powstał najsłynniejszy balet świata”.

Liczymy na pomysłowość i zaangażowanie w tworzeniu pięknych arcydzieł, które mogą być wykonane jedną z technik tworzenia: kolaż, papieroplastyka, rysunek, malunek, rzeźba. Prace mogą być maksymalnie w formacie A3.

Prace należy przesyłać do 20 kwietnia 2018 roku. Rozdanie nagród wraz z otwarciem wystawy odbędzie się 27 kwietnia na Basenie Camena w Skawinie.

Regulamin konkursu w załączniku poniżej.

Już dziś zapraszamy 8 i 9 czerwca o godzinie 21.30 na wielkie widowisko plenerowe „Igrzyska Aniołów”. Odczytana współcześnie historia oparta na libretcie „Jeziora łabędziego”  będzie połączeniem eleganckiej, lekkiej formy baletu, którą prezentować będą tancerze Lwowskiego Narodowego Teatru Opery i Baletu, z ciężkim heavy metalem i staropogańskimi dźwiękami w wykonaniu zespołu Percival, a także ze współczesnymi piosenkami rozrywkowymi.

 

Anna Zając-Gut

Regulamin Konkursu Plastycznego jezioro łabędzie