Konkurs „JAJO Wielkanocne”

Pałacyk "Sokół"
Skawina
07/03/2023

27/03/2023

Pisanki, pisanki
jajka malowane.
Nie ma Wielkanocy
bez barwnych pisanek.

Przed nami kolejne Święta Wielkanocne, które rozpoczną się niebawem. Z tej okazji wielu z nas już teraz przygotowuje się do nich wewnętrznie, nie zapominając o najbliższym otoczeniu. Dekoracje wielkanocne, bo o nich mowa, cieszą się ogromną popularnością. Takie ozdoby pomagają budować świąteczną atmosferę. Na liście podstawowych i pierwszoplanowych dekoracji znajdują się pisanki, które od niepamiętnych czasów stanowią najważniejszy akcent świąt Wielkiej Nocy.

Dlatego też Centrum Kultury i Sportu w Skawinie ma dla wszystkich chętnych propozycję udziału w konkursie, którego celem przewodnim jest wykonanie najciekawszego zdobienia jaja dzięki wykorzystaniu dowolnie wybranej przez siebie techniki. Każdy pomysł będzie brany pod uwagę.

Zgodnie z założeniami regulaminu konkursu uczestnikami mogą być prawie wszyscy. Artystycznie dekorowane jajka wykonać mogą zarówno dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, młodzież szkół ponadpodstawowych oraz dorośli.

Prace należy dostarczyć do Pałacyku „Sokół” do 27 marca 2023, a rozstrzygnięcie konkursu z wystawą wszystkich prac oraz wręczeniem dyplomów i nagród rzeczowych odbędzie się podczas wielkanocnego „JAJmarku”, w sobotę 1 kwietnia na skawińskim Rynku  o godzinie 12.00.

Zapraszamy do udziału i zapoznania się z regulaminem konkursu.

Informacji udziela Dział Realizacji Projektów Kultury, tel. 12 276 34 64, 

Życzymy ciekawych pomysłów i dobrej zabawy. Powodzenia!

 

Pliki do pobrania:

REGULAMIN Konkursu JAJO Wielkanocne

KARTA ZGŁOSZENIA

 

Monika Fliszewska

KK

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl