Korea Południowa i Japonia – okiem centusia z Krakowa

Pałacyk "Sokół"
Skawina
27/10/2023

W październiku zabierzemy Państwa w podróż do „azjatyckich tygrysów”, gdzie sprawdzimy, w jaki sposób tradycyjna kultura i religia współgra z zaawansowaniem technologicznym i wzorcowym rozwojem gospodarczym. Naszą przewodniczką po najdroższych krajach Azji – Korei Południowej i Japonii – będzie Iwona Marczak.

Wybierzemy się na wyspę Czedżu, zwaną koreańskimi Hawajami – jeden z 7 cudów świata Natury. Zwiedzimy energetyczny Seul i jego najciekawsze zakątki. Nie ominie Nas też podróż do Japonii – tym razem w środku gorącego lata. Obejrzymy bardziej i mniej znane miejsca, zanurzymy się w świat kolorowych świątyń, dzikich plaż i rwących wodospadów, pędząc prawie 300 km/h pociągiem typu Shinkansen.

A ponieważ będziemy zwiedzać ten większy kawałek świata jako krakowscy centusie, nasza przewodniczka opowie o kosztach takiej wyprawy i o tym, jak samemu ją zorganizować.

Iwona Marczak – mówi o sobie w liczbach: 54 kraje, 6 kontynentów, 3 podbródki. Podróżniczka z pasji, z zawodu nauczycielka akademicka, o swoich podróżach opowiada w zabawny i przystępny sposób. Ceni sobie zarówno dalekie podróże, jak i te najbliższe, a w mediach społecznościowych ze szczerością dzieli się swoimi przygodami jako Dzień Dobry Świecie – na facebooku, instagramie i tik toku.

Zapraszamy w piątek 27 października o godzinie 18:00 do Pałacyku „Sokół”.

Wstęp wolny!

Joanna Kurpiel

/IN/

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl