Korespondencyjne Mistrzostwa Polski w brydżu sportowym

inna lokalizacja
14/02/2022

W poniedziałek, 14 lutego odbyła się druga w tym roku runda Korespondencyjnych Mistrzostw Polski w brydżu sportowym. Ostateczne wyniki klasyfikacji ogólnopolskiej podano 22 lutego i okazało się, że na pierwszych dwóch miejscach, na blisko 500 par rywalizujących w 34 ośrodkach na terenie całego kraju, zajęli zawodnicy #teamCKiS.

Zwyciężyli juniorzy młodsi – Jakub Gawron i Łukasz Kasperczyk, wyprzedzając Milenę Klimiuk i Marcina Kuflowskiego. Co ciekawe, Milena i Kuba, kilka miesięcy temu zajęli drugie miejsce w ogólnopolskim korespondencyjnym turnieju „O Podkowę Kasztanki Marszałka”. A przed trzema tygodniami Milena ze swoim trenerem Marcinem Kuflowskim – sklasyfikowani zostali na 8. miejscu klasyfikacji końcowej turnieju „Brydżyści dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”.