„Koronawirus – co jeszcze możemy zrobić?”, wykład z cyklu „Żyj Świadomie”

online
19/03/2021

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z dr Mirosławą Ciarką – Golonką, podczas wykładu w ramach prozdrowotnego cyklu „Żyj Świadomie”. Pani doktor, czyli nasza pomysłodawczyni cyklu, a w tym sezonie ze względu na pandemię przyjęła rolę głównej prelegentki, przygotowuje tematy wykładów zgodnie z Państwa zainteresowaniami i oczekiwaniami. To dzięki Państwa sugestiom również nakreślamy kierunek naszych działań. Spotykamy się z nimi za sprawą wysyłanych do nas zapytań, czy poprzez tematy zasłyszane bezpośrednio w kuluarowych rozmowach z naszymi odbiorcami. Jednak to pandemia zdominowała nasz czas i przykuła języczek uwagi. Temat trzeciego sezonu naszego cyklu zrodziła bolączka naszej rzeczywistości – SARS-CoV-2.  Zatem temat narzucił się sam. Nikt w tym przypadku nie ma monopolu na wieloletnie doświadczenie i wiedzę, można powiedzieć, że „operujemy na żywym organizmie”. Tym bardziej chylimy czoła przed naszą Panią doktor, że podjęła się trudu poprowadzenia całego naszego sezonu poświęconemu koronawirusowi. Tu nie ma mądrości zdobytej przez lata doświadczeń i eksperymentów, tu rzeczywistość zmienia się jak w kalejdoskopie, a wiedza jest wciąż relatywna. Sytuacja zmienia się z dnia na dzień, tydzień tygodniowy nie równy.  Dlatego każdy z wykładów przygotowywany jest do ostatniej chwili przed wyznaczoną datą kolejnego, planowanego spotkania. Dlaczego? Bo aktualizowany jest o pojawiające się nowe fakty. Marzymy o powrocie do rozmów o pięknej skórze, pierwiastkach życia, czy fitoterapii, ale na to musimy poczekać… Przyjdzie jednak taki czas. Miejmy nadzieję, że niebawem.

Podczas poprzedniego wykładu usłyszeliśmy cenne informacje o zbawiennych dla człowieka właściwościach konopi medycznych oraz ich terapeutycznym zastosowaniu podczas pandemii. Oczywiście, nie ma złotego środka, ale jest mnóstwo możliwości poprawienia kondycji naszego organizmu, świadomego zadbania o niego (stąd nazwa cyklu „Żyj Świadomie”) i wtedy, jak zjawi się w naszym życiu nieproszony gość, czyli wirus – nasz organizm wzmocniony dobrze dobraną suplementacją, będzie miał siłę szybciej pokonać intruza.

Na marcowym spotkaniu „Koronawirus – co możemy jeszcze zrobić?”, usłyszymy od dr Mirosławy Ciarki-Golonki o dodatkowych metodach ochrony przed zakażeniem koronawirusem i innymi wirusami oraz bakteriami. Będzie też mowa o metodach Medycyny Mitochondrialnej dr Enzmana, Nowej Germańskiej Medycynie dr Hamera, zastosowaniu terapii roślinnej w leczeniu zakażeń koronawirusem wg Stephena Harroda Buhnera, regeneracji zdrowia wg Sayer Ji oraz o sile przemilczanych terapii.

My nie możemy już doczekać się wskazówek, co warto dla siebie zrobić w obecnej pandemicznej rzeczywistości, a Państwo?

Zapraszamy 19 marca godzina 18.00. Wykład „Koronawirus – co jeszcze możemy zrobić?”
Relacja na żywo w grupie CKiS LIVE na profilu Facebook. Nie przegapcie, bo o zdrowiu należy pamiętać! 🙂

Jak zawsze zachęcamy do wysyłania do nas zapytań, na tematy prozdrowotne nurtujące Was, czy Waszych bliskich, zarówno pocztą mailową na adres sokol@ckis.pl lub poprzez wiadomość na Messengerze. Można tez pisać do nas w dniu podczas relacji na żywo, bezpośrednio w komentarzach.

O prowadzącej:

Mirosława Ciarka Golonka, lekarz medycyny zintegrowanej, specjalista II stopnia z zakresu otolaryngologii. Posiada 30-letnie doświadczenie pracy w Klinicznym Oddziale Otolaryngologicznym 5. Wojskowego Szpitala Wojskowego w Krakowie.
Pierwsze 20 lat pracy zdobywała jako chirurg głowy i szyi. Prawie 20 lat podczas specjalistycznej prywatnej praktyki lekarskiej zajmowała się leczeniem zarówno dzieci, jak i dorosłych. Systematycznie poszerza swoją wiedzę i umiejętności lekarskie poprzez udział w licznych szkoleniach kierunkowych oraz ogólnolekarskich w kraju i zagranicą, zarówno w zakresie medycyny akademickiej, jak i zintegrowanej (holistycznej).

Od prawie 10 lat – po własnych doświadczeniach z chorobą nowotworową – szczególną uwagę poświęca tak zwanemu holistycznemu podejściu do pacjenta. Dewizą dr Mirosławy Ciarki-Golonki jest „być dla pacjenta bardziej przewodnikiem po zdrowiu, a tylko czasami – lekarzem od leczenia chorób”. Lubi pracować z pacjentem aktywnym, zaangażowanym i świadomym.
Stosuje leczenie wg zasady ZHS: zintegrowane (akademickie plus komplementarne), holistyczne (całościowe podejście do pacjenta nie tylko do jego choroby) oraz spersonalizowane w oparciu o poszerzoną diagnostykę np.: analizę niedoborów mikroelementów i toksemii organizmu (analiza pierwiastkowa włosa), celowaną, indywidualną probiotykoterapię (diagnostyka mikroflory jelitowej), testy na chemiowrażliwość w chorobach onkologicznych i inne.

Zapraszamy w piątek, 19 marca, godz. 18.00 – transmisja on-line na żywo w Grupie CKiS LIVE.

 

Marta Tyrpa

(JK)

 

online