Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/itewh10ckis/ckis.pl/public_html/wp-content/themes/eventbuilder/single-event.php on line 706

Krokusy na Gęsiej Szyi – już 7 kwietnia

07/04/2018

CKiS w Skawinie zaprasza 7 kwietnia na pierwszą w sezonie wiosna – lato – jesień  2018 r. wycieczkę górską pn. „Krokusy na Gęsiej Szyi”.  Sezon rozpoczniemy w pierwszą sobotę kwietnia w nadziei na znalezienie kwitnących krokusów na polanach okalających szczyt Gęsiej Szyi /1489m n.p.m./ w Tatrach Wysokich.

Czas przejścia: 5h, skala trudności „3”.

Program: Zazadnia – Złota Dolina – Wiktorówki – Rusinowa Polana – Gęsia Szyja – Waksmundzka Polana  – Psia Trawka– Toporawa Cyrhla.

Wyjazd, zbiórka g. 6.30, parking przy Hali Widowiskowo – Sportowej (ul. Konstytucji 3-go Maja 4) powrót ok. g. 20.00.

Cena obejmuje: przejazd autokarem, opiekę organizatora, opiekę i nadzór przewodnika tatrzańskiego, ubezpieczenie.

Cena wycieczki: 66,00 zł, dodatkowo wstęp płatny do TPN – 5,00 zł.

Zapis i wpłata na wycieczkę – nie wcześniej niż na 30 dni przed wycieczką. Przed dokonaniem wpłaty  prosimy o kontakt z Działem Sportu i Rekreacji (Basen Camena – I piętro) w celu dokonania zapisu. Zainteresowane udziałem w wycieczkach nowe osoby proszone są o kontakt z w/w biurem CKiS w celu pisemnej akceptacji Regulaminu Wycieczek Górskich CKiS i uzupełnieniu formalności związanych z uczestnictwem w wyjeździe.

Magdalena Bogdanowicz

(AZ)