Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/itewh10ckis/ckis.pl/public_html/wp-content/themes/eventbuilder/single-event.php on line 706

Królik Baks na zamknięcie cyklu Teatr Dzieciom w sezonie artystycznym 2017/18

11/06/2018

W poniedziałek 11 czerwca aktorzy Teatru Urwis podczas spektaklu „Królik Baks” rozbawili najmłodszą widownię cudną opowiastką o sympatycznym, choć troszkę niesfornym szaraczku.

To czerwcowe spotkanie wieńczy dedykowany najmłodszej publiczności sezon teatralny. Mimo upału i wielu pokus w otaczającym Pałacyk „Sokół” prześlicznym parku, licznie dotarła do nas dziecięca rzesza entuzjastów teatru. Spotkanie z Królikiem Baksem jako dziesiąte spotkanie z teatrem wieńczy nasz cykl Teatr Dzieciom. Spotkamy się po wakacjach i znowu wyruszymy w barwny świat pięknych i zabawnych bajkowych postaci.

Dziś dzieci za sprawą niesfornego królika dowiedziały się jak ważna w życiu jest prawdziwa przyjaźń, dobre wychowanie, stronienie od kłamst i przywłaszczania cudzych rzeczy. Ten puszyty gryzoń poszukując swego ulubionego smakołyku, czyli marchewki zapominał jak ważna jest prawość i dobre maniery. Ale jak to w bajkach bywa – musi być happy end, wszystko musi się dobrze  skończyć, by maluszki z radością mogły wcielać wskazówki dobrego postępowania w swój dziecięcy świat.

A jeszcze dzisiaj zapraszamy serdecznie 19 czerwca na spotkanie z teatrem dla dzieci. W ramach XV Skawińskiego Tygodnia Teatralnego dzieci ze Szkoły Podstawowej w Borku Szlachecki zaprezentują spektakl „Akademia Pana Kleksa” wyreżyserowany przez Panią Jolantę Rapacz. Spektakl został wyróżniony I Nagrodą I Gminnego Festiwalu Teatrów Szkolnych Melpomena 2018.

Na spektakl obowiązuje wstęp wolny. Rezerwacji  wejściówek można dokonać pod numerem telefonu 12 256 95 60 w.42 w godzinach 9.00 – 16.00

Zapraszamy serdecznie!

Marta Tyrpa

(JK)

fot. Jarosław Karasiński

Fotogaleria: https://www.flickr.com/photos/155528341@N04/albums/72157696193417381Video Presentation