Kryształowa Królowa Śniegu – wyjątkowy spektakl mikołajowy

inna lokalizacja
05/12/2021

Już w niedzielę 5 grudnia zapraszamy do Hali Widowiskowo-Sportowej na bajecznie kolorowy, muzyczny spektakl „Kryształowa Królowa Śniegu”.

Muzyczna bajka na podstawie przepięknej historii pióra Hansa Christiana Andersena to opowieść o chłopcu, którego serce – za sprawą podstępu Królowej Śniegu –  zostało zamienione w sopel lodu. Kryształowa Królowa Śniegu i jej sługa Garbus w sprytny sposób wciągną Kaja do gry w dobro i zło. Jego siostra Gerda, aby ratować brata, będzie musiała zmierzyć się z trudnymi zadaniami, które przygotował dla niej Garbus. Na drodze Gerdy stanie również dziwaczna Dżemdżamdżuła oraz tajemnicza Syrena. Czy Gerda poradzi sobie z wyzwaniami i uda jej się pokonać podstępną Królową?

Muzyczny spektakl jest wzbogacony efektami multimedialnymi, rozbudowaną przestrzenną scenografią oraz pięknymi kostiumami. Autorskie melodyjne piosenki porwą publiczność do wspólnego śpiewania, a interaktywne momenty sprawią, że mali widzowie staną się częścią tej historii.

Bilety w cenie: 30 zł (miejsca na parkiecie), 20 zł (miejsca na widowni) do kupienia od dnia 18 listopada 2021 r. do dnia przeprowadzenia spektaklu lub do wyczerpania biletów:

  • w Kasie Głównej CKiS (Basen Camena – 1 piętro) – od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:30 (płatność kartą lub gotówką),
  • w Kasie Basenu Camena (parter) – od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 21:30 (płatność kartą, gotówką lub voucherem)
  • w dniu spektaklu (5 grudnia 2021 r.) w kasie biletowej w Hali Widowiskowo-Sportowej – na godzinę przed spektaklem (płatność gotówką).

Posiadaczom Karty Dużej Rodziny przysługuje zniżka.

Zapraszamy 5 grudnia 2021 r. (niedziela), godz. 17.00, Hala Widowiskowo-Sportowa CKiS w Skawinie.

Zasady organizacyjne wydarzenia:

1. Widzów obowiązuje zachowanie zasad reżimu sanitarnego (dystans, dezynfekcja, maseczka – dorośli oraz dzieci od lat 12).
2. Klient kupujący bilet:
a) zobowiązuje się do przekazania przedstawicielowi CKiS w dniu 5 grudnia 2021 r. podpisanego oświadczenia o stanie zdrowia uczestnika, dot. swojej osoby oraz osób niepełnoletnich będących pod jego opieką – do pobrania w kasach CKiS oraz na stronie www.ckis.pl,
b) dobrowolnie i jednoznacznie oświadcza czy posiada status osoby zaszczepionej przeciwko wirusowi Covid-19,
c) dobrowolnie wyraża zgodę na pozostawienie danych kontaktowych w celu przekazania informacji o ewentualnym odwołaniu spektaklu.
3. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania spektaklu z powodu ewentualnych obostrzeń spowodowanych sytuacją pandemiczną.

Informacji na temat spektaklu udzielają pracownicy Działu Realizacji Projektów Kultury, tel. 12 276 34 64, sokol@ckis.pl.

Dokumenty do pobrania:

oswiadczenie_o_stanie_zdrowia uczestnika wydarzeń CKiS w Skawinie

Joanna Kurpiel

/IN/

 

inna lokalizacja