Kryształowa Królowa Śniegu

Hala Widowiskowo - Sportowa
Skawina
05/12/2021

Wczoraj odbył się długo wyczekiwany spektakl muzyczny „Kryształowa Królowa Śniegu” dzięki, któremu poczuliśmy prawdziwą magię zimy.

Niezwykła, muzyczna bajka na podstawie przepięknej historii pióra Hansa Christiana Andersena sprawiła, że wszyscy poczuliśmy się niczym dzieci.

Było pięknie – niezwykłe dekoracje, bajkowa muzyka i perfekcyjna gra aktorów – to wszystko sprawiło, że przenieśliśmy się wraz z Gerdą i Kajem do mroźnej krainy lodu.

Kiedy wszyscy myśleliśmy, że widowisko dobiegło końca pojawił się ktoś jeszcze… Ktoś długo wyczekiwany, magiczny i tajemniczy, ktoś kogo obecność zwiastuje nadchodzące Święta Bożego Narodzenia, niezwykły gość – Święty Mikołaj.

Mikołaj zawitał do nas „wirtualnie”, rozmawiał bowiem z wybranymi dziećmi za pośrednictwem transmisji on-line, której obraz widoczny był na ekranie rzutnika ustawionego na scenie. Taka forma wizyty z pewnością zaskoczyła najmłodszych, ale przede wszystkim sprawiła im ogromną radość – podobnie jak słodycze rozdawane przez pomocników Świętego.

Pozostając w tematyce spektakli świątecznych już dziś zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu Teatr Dzieciom pt. „Opowieść Wigilijna”, które odbędzie się już 13 grudnia, o godz. 17.30 w Pałacyku Sokół.

Nie może Was zabraknąć!

Fotorelacja z Wydarzenia dostępna TUTAJ

Fot. Jarosław Karasiński

/Iwona Najder/

Hala Widowiskowo - Sportowa

ul. Konstytucji 3 Maja 4, 32-050
Skawina, małopolskie

12 276-40-56

halackis@ckis.pl