Krzysztof Respondek non stop! Od 8.00 do 16.00…

Pałacyk "Sokół"
Skawina
11/03/2022

Krzysztof Respondek: aktor, kabareciarz, wokalista. Estradowiec, showman i ogólnie – fantastyczny człowiek. Humor, wdzięk i kultura brylowały na scenie Pałacyku „Sokół”.  Na przekór ciemnym czasom i emocjonalnym dniom poddaliśmy się śmiechoterapii prowadzonej przez specjalistę. Dowcipy i anegdoty sypały się jak z rękawa, na zmianę z piosenkami – znanymi i lubianymi oraz tymi z płyty „Taki świat kupuję”.

Rozbawiona publiczność nie pozwalała Artyście zejść ze sceny, a On sam nie specjalnie się z tym spieszył. Jeśli między wykonawcą a widownią od razu zaiskrzy – to rodzi się z tego miłość na cale życie. Krzysztof Respondek po raz pierwszy występując  w Skawinie, z miejsca zdobył serca słuchaczy. Śląski humor jest wyjątkowy, a dystans do siebie i sytuacji wokół nas – bezcenny. I za to najbardziej dziękujemy naszemu Gościowi.

Podczas tego wieczoru z minirecitalem wystąpiła gościnnie Magda Naglik, młoda wokalistka, tworząca autorską muzykę. Pełna uroku i obdarzona ciepłym głosem Artystka idealnie wpisała się w charakter „Koncertu z Uśmiechem”.

Obojgu wykonawcom towarzyszył pianista i kompozytor Aleksander Woźniak, autor większości tekstów i muzyki na płycie Krzysztofa Respondka „Taki świat kupuję”.

Dziękujemy za wspólny wieczór i zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z koncertu.

Joanna Kurpiel

fot. Jarosław Karasiński

(JK)

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl