Krzysztof Respondek z muzycznym prezentem na Dzień Kobiet

Pałacyk "Sokół"
Skawina
11/03/2022

Krzysztof Respondek – aktor, kabareciarz, wokalista. Znamy świetnie jego humorystyczne oblicze, ale ma on także bardziej nastrojową, poetycką odsłonę. Jego umiejętności aktorsko-wokalne podziwialiśmy w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W marcu będziemy mogli docenić je na żywo podczas specjalnego programu muzyczno-kabaretowego z okazji Dnia Kobiet w Pałacyku „Sokół”.

Urodził się 17 lipca 1969 roku, jak na prawdziwego Ślązaka przystało, w Miasteczku Śląskim. Zarówno w Szkole Podstawowej, jak i Liceum ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach, nie ujawniał żadnych zdolności aktorsko-kabaretowych. Jedynymi publicznymi występami było śpiewanie psalmów responsoryjnych w trakcie mszy. Decyzja o wyborze szkoły teatralnej była wielkim zaskoczeniem, nawet dla niego samego.

W 1992 roku ukończył PWST na wydziale aktorskim we Wrocławiu. W przeciwieństwie do Krzysztofa Hanke nigdy nie był w wojsku, gdyż od razu po studiach rozpoczął pracę w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Zagrał kilka znaczących ról, a za rolę Che Guevary w musicalu „Evita” otrzymał Złotą Maskę. Dał się również poznać jako aktor filmowy („Naznaczony”, „Kryminalni”, „Laura”). Największą popularność przyniosła mu jednak rola w serialu „Barwy Szczęścia”. Również śpiewanie, które zawsze było jego największą pasją, przysporzyło mu wiele radości, nagród i rzesze fanów. W trzeciej edycji telewizyjnego show „Jak Oni Śpiewają” zdobył brylantowy mikrofon i perłowy mikrofon w edycji mistrzów. Na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze zdobywa główną nagrodę – Złoty Samowar . W 2010 roku był nominowany do Nagrody Wiktora w kategorii „Największe Telewizyjne Odkrycie Roku”. Razem z Aleksandrem Woźniakiem nagrał swoją pierwszą solową płytę pt. „Taki Świat Kupuję”.

Hobby: jako jeden z pierwszych w Polsce rozpoczął hodowlę Szczygłów Syberyjskich, bardzo kolorowych i śpiewających ptaków. Jako członek wielu stowarzyszeń hodowców ptaków, popularyzuje to hobby w całej Europie. Od święta grywa w tenisa, najczęściej z Krzysztofem Hanke.

Wdzięk, styl, szarm, szyk – tym Was oczaruje w mig!

Zapraszamy w piątek  11 marca 2022 r., o godzinie 19.00 do Pałacyku „Sokół”.

Bilety w cenie 50 zł do nabycia od 4 lutego:

  • w Kasie Głównej CKiS (Basen Camena – 1 piętro) – od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:30 (płatność kartą lub gotówką),
  • w Kasie Basenu Camena (parter) – od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 21:30 (płatność kartą, gotówką lub voucherem),
  • w przypadku dostępnych biletów w dniu koncertu – w Pałacyku „Sokół”, 11.03.2022 r. w godzinach 17:30-18:30 (płatność wyłącznie gotówką).

Zasady organizacyjne wydarzenia:

1. Na wydarzenie obowiązuje aktualny limit 30% miejsc. Do limitu nie wlicza się zaszczepionych przeciwko Covid- 19 pod warunkiem okazania przez te osoby:

  • unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID (do okazania z kodem QR organizatorom w dniu wydarzenia)
  • zaświadczenia o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19 na podstawie pozytywnego wyniku testu antygenowego;
  • lub zaświadczenia o szczepieniu, wyniku testu i wyzdrowieniu.

W przypadku nieokazania wskazanych dokumentów, organizator ma prawo odmówić obsługi.
Limit może ulec zmianie w wyniku wprowadzenia nowych rozporządzeń dla organizatorów imprez kulturalnych.

2. Klient kupujący bilet dobrowolnie i jednoznacznie oświadcza, czy posiada status osoby zaszczepionej przeciwko wirusowi Covid-19, zgodnie z wytycznymi obowiązującymi w dniu przeprowadzenia koncertu. Brak oświadczenia jest jednoznaczny z uznaniem osoby jako niezaszczepionej.

3. Każdy uczestnik koncertu zobowiązuje się do przekazania przedstawicielowi CKiS w dniu koncertu podpisanych oświadczeń dotyczących RODO i Covid-19, zgodnie z wytycznymi obowiązującymi w dniu przeprowadzenia koncertu. Oświadczenia dostępne będą do pobrania w kasach CKiS oraz na stronie www.ckis.pl.

4. Posiadaczom Skawińskiej Karty Seniora lub Ogólnopolskiej Karty Seniora przysługuje prawo do zakupu biletu ze zniżką w wysokości 20% od regularnej ceny biletu.

5. Organizator zastrzega sobie prawo do przełożenia terminu koncertu z powodu ewentualnych obostrzeń spowodowanych sytuacją pandemiczną, innych zdarzeń będących następstwem działania siły wyższej lub z obiektywnych przyczyn niezawinionych przez CKiS.

Joanna Kurpiel

(AZG)

 

 

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl