Letnie kino plenerowe na skawińskim rynku i nie tylko

Rynek w Skawinie
28/08/2021

29/08/2021

UWAGA! Seanse z 28 i 29 sierpnia przełożone na 11 i 12 września na godzinę 20.00.

Zapraszamy na weekendy pełne atrakcji na skawińskim rynku – 24 i 25 lipca oraz 11 i 12 września, od godziny 11.00.
Przygotowaliśmy:
– stoiska z popcornem, balonami i wiele innych;
– food trucki z przepysznymi smakołykami, w tym ze słynnymi frytkami belgijskimi, kręconymi ziemniakami i najlepszymi burgerami;
– dmuchane atrakcje dla dzieci;
– plenerowe kino letnie (informacje na temat repertuaru poniżej).

Doskonała zabawa gwarantowana!

 

Jak przyjemnie spędzić letni wieczór? Najlepiej z dobrym filmem pod gołym niebem! Rozsiądźcie się wygodnie na leżakach i zobaczcie jakie seanse przygotowaliśmy specjalnie dla Was.

24 lipca (sobota)

„Na noże” (reż. Rian Johnson, 2019)

Nowoczesne, pełne czarnego humoru podejście do klasycznej kryminalnej zagadki w stylu mistrzyni gatunku Agathy Christie. Obsada: Daniel Craig, Ana de Armas, Chris Evans, Don Johnson, Jamie Lee Curtis, Michael Shannon, Toni Collette.

 

25 lipca  (niedziela)

„Dżentelmeni” (reż. Guy Ritchie, 2019)

Brytyjska odpowiedź na  „Pulp Fiction” na miarę XXI wieku! Guy Ritchie, twórca kultowego „Przekrętu” i „Porachunków”, odpowiedzialny za reaktywację Sherlocka Holmesa, Króla Artura i Alladyna, powraca w gangsterskie rewiry. Obsada: Charlie Hunnam, Colin Farrell, Henry Golding, Hugh Grant, Jeremy Strong, Matthew McConaughey, Michelle Dockery.

 

UWAGA!

W związku z niezbyt optymistycznymi prognozami na weekend, jesteśmy zmuszeni przełożyć seanse naszego Letniego Kina Plenerowego na inny termin. Zapraszamy na skawiński rynek 11 i 12 września. W związku z tym, że coraz szybciej zapada zmrok, zmieniamy również godzinę rozpoczęcia seansów na godzinę 20.00. Repertuar pozostaje bez zmian⇓

11 września (sobota)

„Narodziny gwiazdy” (reż. Bradley Cooper, 2018)

Melodramat muzyczny, trzeci już amerykański remake musicalu z 1937 roku. Nagrodzony Oscarem i Złotym Globem za najlepszą piosenkę – „Shallow”. Obsada: Lady Gaga, Bradley Cooper Sam Elliott, Dave Chappelle, Anthony Ramos.

12 września (niedziela)

„Parasite” (reż. Joon-ho Bong, 2019)

Trzymająca w napięciu, nieprzewidywalna opowieść o rodzinie, w której czworo ludzi pozbawionych perspektyw wpada na pomysł przekrętu doskonałego. Film zdobył cztery nagrody na 92. ceremonii wręczenia Oscarów w kategoriach: najlepszy film, najlepszy reżyser, najlepszy film międzynarodowy i najlepszy scenariusz oraz otrzymał Złotą Palmę na Festiwalu w Cannes.

Seanse rozpoczynamy na skawińskim rynku o godzinie 20.00

Wstęp bezpłatny!     

Karolina Kozanecka

(AR)

Rynek w Skawinie