Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/itewh10ckis/ckis.pl/public_html/wp-content/themes/eventbuilder/single-event.php on line 706

MADE IN POLSKA – białoczerwony happening z przedszkolakami

27/05/2018

27 kwietnia w piękne, słoneczne piątkowe przedpołudnie, wraz z dziećmi ze skawińskich przedszkoli wspólnie tworzyliśmy biało-czerwone kompozycje. Czas wspólnej zabawy utrwalał wizerunek polskich symboli.

Dzieci z ogromnym zaangażowaniem malowały na płycie skawińskiego rynku kontury Polski, orła z koroną, czy biało czerwone flagi. Za pomocą przeszło 200 balonów w barwach bieli i czerwieni trzymanych w dłoniach dzieci tworzyły żywe kompozycje przy wsparciu Pań Przedszkolanek: szachownicę lotników, czy narodowe rozetki.

Zwieńczeniem happeningu była wielka biało-czerona balonowa flaga, którą dzieci z wszystkich przedszkoli wspólnie stworzyły, tworząc piękną kompozycję w bliskim sąsiedztwie fontanny – obraz ten udało się uwiecznić na wspólnej fotografii.

Za udział i wspólną, kreatywną biało-czerwoną zabawę dziękujemy Dzieciom i Paniom Przedszkolankom z: Przedszkola Samorządowego nr 1 w Skawinie, Przedszkola Samorządowego nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Skawinie, Przedszkola Samorządowego nr 3 w Skawinie, Przedszkola Samorządowego nr 5 oraz Przedszkola Samorządowego nr 6 z Oddziałem Żłobkowym w Skawinie.

Marta Tyrpa

(JK)

fot. Jarosław Karasiński

Fotogaleria: https://www.flickr.com/photos/155528341@N04/albums/72157693314820112