Majówka inna niż wszystkie

inna lokalizacja
30/04/2020

04/05/2020

Po raz pierwszy spędzimy Święto 3 Maja osobno – nie uczcimy go oficjalnymi obchodami na Rynku, w Pałacyku „Sokół” czy w Parku Miejskim. Nie będzie biało-czerwonego przemarszu, koncertów i wspólnej zabawy. Ale możemy zostać RAZEM – chociaż w sieci.

Przygotowaliśmy dla Was specjalne akcje, trochę wspomnień, trochę zachęty do wspólnego świętowania pomimo izolacji. Zaglądajcie na nasz profil FB, znajdziecie tam garść inspiracji od #teamCKiS, trochę szalonych pomysłów, realizowanych rękami naszych kreatywnych koleżanek i kolegów, i…. – czekamy na Wasze komentarze! Pokażcie nam, jak świętujecie!

Specjalnie na weekend majowy stworzyliśmy dla Was nakładkę profilową #3MajzCKiS, która pozwoli wyróżnić nam ten czas spośród innych dni, tak podobnych do siebie w czasie przymusowej izolacji – znajdziecie ją na naszym profilu Facebook.

Nie zapominajmy o Święcie Flagi – 2 maja bierzemy udział w akcji #jawywieszam i Was również do niej zachęcamy. Zadbaliśmy także o akcent muzyczny… Zatem – do zobaczenia w sieci!

Joanna Kurpiel

(AR)

inna lokalizacja