„Mam tę moc”, czyli Mini Tanto na Dzień Dziecka

online
01/06/2021

Mini Tanto to zespół, który funkcjonuje przy Centrum Kultury i Sportu w Skawinie od 2019 roku, tworzą go nasi najzdolniejsi młodzi wokaliści, uczniowie starszych klas szkoły podstawowej. I to właśnie na koncert pt. ,,Mam tę moc” w wykonaniu tego zespołu zapraszamy w Dniu Dziecka. Premierę widowiska zaplanowaliśmy na godzinę 18.00 na naszym kanale YouTube.

„Mam tę moc” to skierowane do najmłodszych, młodych i nieco starszych, a wciąż młodych duchem, widowisko muzyczne, którego akcja rozgrywa się w pudełku zamieszkałym przez teatralne lalki. Właśnie tam przeżywają one swoje małe i duże sukcesy, pokonują lęki czy też sięgają gwiazd, ale nade wszystko pragną ujrzeć świat spoza pudła, odzyskać wolność i prawdziwe szczęście. Czy wymarzony wielki świat da im to, czego oczekują? Czy może szczęście ukryte jest zupełnie gdzie indziej? Tego dowiecie się oglądając nasze widowisko.

Dlaczego ,,Mam tę moc”? Bo mamy moc, aby coś zmienić, bo mamy moc, aby ruszyć do przodu, bo nasi młodzi wokaliści mają moc, by stanąć przed większą publicznością i zaprezentować Państwu swój talent.

Obsada:
Mateusz Pierożek
Hanna Sajdak
Daria Nowak
Julia Dąbrowska
Lilianna Jarzębińska
Wiktoria Konieczna
Karolina Kulig
Lena Dziewiecień
Aniela Mądra
Opieka artystyczna i reżyseria: Katarzyna Szybisty
Choreografia: Monika Fliszewska
Charakteryzacja : Marta Tyrpa
Dźwięk: Stanisław Calik
Światło : Andrzej Kajniak
Zdjęcia i montaż : Piotr Kmita, Katarzyna Szybisty, Jakub Kmita, Jarosław Karasiński

Serdecznie zapraszamy 1 czerwca o godzinie 18.00 na nasz profil na Facebooku i kanał YouTube.

Katarzyna Szybisty

(AR)

online