Mamy zwycięzców konkursu fotograficznego „Moja Mama w obiektywie”

inna lokalizacja
26/05/2021

31/05/2021

 

W konkursie wzięło udział 12 osób z kategorii dzieci i młodzież szkół  podstawowych oraz  4 osoby dorosłe. W sumie nadesłano 39 fotografii. Jury w składzie: Robert Krawczyk – artysta fotograf  oraz Karolina Kozanecka – artysta plastyk,  Z-ca Dyrektora CKiS ds. kultury przyznało nagrody następującym osobom:

 

 

I miejsce w kategorii I (dzieci i młodzież szkół  podstawowych)  zdobyła Wiktoria Rzemieniec. Zwycięskie zdjęcia zostały docenione za pomysł i ekspresję. Jak podsumował Robert Krawczyk: „tryptyk z nadesłanych zdjęć ułożył się w piękną opowieść chwili”.

I miejsce w kategorii III (dorośli) otrzymała praca Michała Namysło zatytułowana „Mama z córką na belkach”. Doceniona za dobrą kompozycję i umiejętne połączenie naturalności z ekspresją.

Spośród nadesłanych zdjęć jury konkursu wyróżniło fotografie Klaudii Adamus reprezentującej kategorię I  za cały tryptyk będący ciekawym i oryginalnym spojrzeniem mamy i córki.

W II kategorii (młodzież szkół średnich) nie przyznano nagrody ze względu na brak nadesłanych prac.

Nagrodą dla laureatów i ich mam jest udział  w wyjątkowej profesjonalnej sesji zdjęciowej „Piękno Mamy w sześciu ujęciach” uchwyconej obiektywem fotografa Roberta Krawczyka oraz wybrany, powstały podczas sesji,  portret w postaci fotoobrazu.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Monika Fliszewska

(AR)

Fotogaleria prac konkursowych: https://flic.kr/s/aHsmVLFMnv

Protokół z konkursu fotograficznego Moja Mama w obiektywie

Fotoreportaż z rozdania nagród

inna lokalizacja