Mikołajki w Camenie

Basen Camena
Skawina
07/12/2018

08/12/2018

W ostatni weekend Aqua Dzieciaki oraz zawodnicy Klubu Sportowego Optima Skawina i Centrum Kultury i Sportu w Skawinie „Mikołajki” spędzili na sportowo, rywalizując w zawodach pływackich w „Camenie”.

Na starcie stawiło się 107 zawodników, zarówno z K.S Optima Skawina, jak i CKiS w Skawinie. Jako pierwsi, w piątkowe popołudnie, rywalizowali najmłodsi w wieku od 4 do 8 lat, na  dystansie 12,5 metra stylem dowolnym i grzbietowym. Z kolei w sobotę wcześnie rano w zawodach wystartowali starsi zawodnicy. W pierwszym bloku wzięły udział dzieci z roczników 2003-2008 w dwuboju, na który składał się czas w konkurencji 50 metrów stylem dowolnym oraz 50 metrów stylem wybranym przez zawodnika spośród motylkowego, grzbietowego i klasycznego. W taki sam sposób klasyfikowani byli młodsi pływacy z roczników 2009-2013, którzy konkurowali w drugim bloku na dystansie o połowę krótszym.

Po zakończonej rywalizacji sekcji pływackich do mikołajkowych konkurencji przystąpili najmłodsi wodniacy CKiS – Aqua Dzieciaki. Nasi milusińscy wspierani przez swoich rodziców pokonywali specjalnie dla nich przygotowane dystanse, a potem brylowali w wodzie pozując do zdjęć. Galeria przesłana przez Foto Centrum Sławomir Trzeciak TUTAJ.

Wszyscy zawodnicy za sportowe zmagania otrzymali medale, a od Mikołaja upominki.

 

Blok I Dziewczęta

Blok I Chłopcy

Blok II Dziewczęta

Blok II Chłopcy

 

Magdalena Bogdanowicz

Basen Camena

ul. Żwirki i Wigury 11, 32-050
Skawina,

camena@ckis.pl