Mikołajki w rytmie ZUMBY

Hala Widowiskowo - Sportowa
Skawina
03/12/2022

W sobotnie popołudnie (3 grudnia) Hala Widowiskowo-Sportowa eksplodowała od nadmiaru energii i pozytywnych wibracji. VI Mikołajowy Maraton Zumby i Mikołajowy Maraton Zumby dla dzieci dopiero co się skończył, a my już czekam na następny. Było rewelacyjnie. Dynamiczne choreografie porwały uczestników w wir „zumbowego” szaleństwa.

Rozpoczęliśmy od Mikołajowego Maratonu Zumby dla dzieci. Było mnóstwo zabawy i wiele radości. Hala wypełniła się małymi elfami, mikołajkami, a nawet reniferami. Wszystko mieniło się kolorami, a dzieciaków nie trzeba było zachęcać do powtarzania układów tanecznych. Wspaniałe instruktorki: Alicja Ożóg i Monika Giza, wybrały piosenki, które zdecydowanie przypadły dzieciom do gustu. Na zakończenie, małych fanów zumby, czekała niespodzianka. Pani Monika i Pani Ala zeszły ze sceny i tańczyły w ogromnym kole, wspólnie z dzieciakami. Aż nagle… spadł na wszystkich deszcz białych balonów. Radości nie było końca! I właśnie wtedy mogliśmy zgromadzić zapasy energii na całą zimę.

Po szaleństwach młodszych „zumbowiczów”, przyszedł czas na dorosłych. Blisko 200 osób nie schodziło z parkietu przez 3 godziny. Trudniejsze choreografie nikomu nie sprawiały trudności, bo jak się okazało, większość uczestników to stali bywalcy, organizowanych przez nas maratonów. Energicznych miłośników zumby do zabawy porwało 7 instruktorów: Emilia Furman, Kasia Lichnowska, Patrycja Tarasiuk-Kucharska, Wiola Woźniak, Ania Grzybowska, Karol Oszczudłowski, a także gość specjalny, który przyjechał do Skawiny prosto z gorącej Hiszpanii – Seluco Fernández. Oczywiście, nie mogło zabraknąć podczas Mikołajowego Maratonu, losowania prezentów. Do szczęśliwców trafiły między innymi pakiety przygotowane przez Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, upominki od Zumba Wear Poland, karnety do siłowni Power House czy vouchery do Term Chochołowskich.

Dziękujemy naszym sponsorom, partnerom i darczyńcom. Dzięki którym, mogliśmy rozlosować podarunki i wręczyć każdemu pakiet startowy pełny niespodzianek. A byli to:

Super, że byliście z nami. Do zobaczenia na następnym Maratonie Zumby w Skawinie!

Fotorelacje ⇓

20221203-161930-401A4824

20221203-144233-401A4086

 

 

SPONSORZY:

 

Patronat: Partner: Organizator:
 

 

Anna Zając-Gut

 

 

 

 

 

Hala Widowiskowo - Sportowa

ul. Konstytucji 3 Maja 4, 32-050
Skawina, małopolskie

12 276-40-56

halackis@ckis.pl