Mikołajkowy Maraton Zumby dla Dzieci

online
06/12/2020

Czy wszyscy byli grzeczni w tym roku? Jeśli tak, mamy dla Was wymarzony prezent!

6 grudnia 2020 roku, w niedzielę o godzinie 16.00 nasze instruktorki zumby Alicja Ożóg i Patrycja Tarasiuk mogą pojawić się w Waszych domach niczym elfy Świętego Mikołaja. Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci do udziału w  Mikołajkowym Maratonie Zumba Kids & Junior on-line. Bezpłatny dostęp do wspólnej zabawy w rytmie świątecznych (i nie tylko) przebojów znajdziecie w dniu wydarzenia pod linkiem:

https://us02web.zoom.us/j/81064558521?pwd=QWhTSzZlQVQ0YmgxRUpIYVhBUHBhdz09

Zachęcamy do założenia w tym dniu mikołajkowych akcentów – wypełnijmy wirtualną przestrzeń roztańczonymi mikołajowymi pomocnikami! Dobra zabawa gwarantowana!!

 

O instruktorkach:

Alicja Ożóg – licencjonowana instruktorka Zumba, Zumba Kids & Zumba Kids Jr,  Zumba Basic 2 oraz Masala Bhangra.  Jej największą pasją jest taniec, któremu poświęciła większość swojego życia. Swoją przygodę rozpoczynała w Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, tańcząc pod okiem trenerów Anny i Jacka Guzowskich taniec towarzyski, który potem trenowała z sukcesami przez wiele lat. Swój warsztat szkoliła u najlepszych tancerzy i trenerów w Polsce – Anny i Lecha Romankiewiczów, Roberta Woty, Romana Pawelca, Wojciecha Przemienieckiego, Grzegorza Citko, Janusza Białego. Obecnie jej pasją, miłością i sposobem na ruch jest Zumba. Prowadzi zajęcia dla dzieci i dla dorosłych w krakowskich klubach fitness, Gminnym Ośrodku Kultury w Mogilanach i w Centrum Kultury i Sportu w Skawinie.

Patrycja Tarasiuk – instruktorka Zumba Fitness, Zumba Kids, Strong by Zumba oraz tańca towarzyskiego. Od piątego roku życia związana z tańcem towarzyskim. Szkoliła się u najlepszych tancerzy, brała udział w licznych turniejach i pokazach w całej Polsce. Zumba to dla niej niesamowita energia, świetna zabawa i wspaniali ludzie. Bierze udział w licznych szkoleniach i warsztatach, nieustannie doskonaląc umiejętności i podnosząc swoje kwalifikacje. W tym roku po raz pierwszy brała udział w konwencji dla instruktorów w Orlando w USA oraz w ZIN ACADEMY w Kolonii w Niemczech. „Rób to co kochasz i zarażaj tym innych” to najtrafniejsze określenie jej osoby. Nie wyobraża sobie życia bez Zumby i uśmiechu.

Wydarzenie odbędzie się w przestrzeni wirtualnej.

Data: 6 grudnia 2020, 16:00 

Bezpłatny dostęp: https://us02web.zoom.us/j/81064558521?pwd=QWhTSzZlQVQ0YmgxRUpIYVhBUHBhdz09

Meeting ID: 810 6455 8521

Passcode: zumba

Plakat Mikołajkowego Maratonu Zumby dla Dzieci. W prawym, górnym roku logotypy: Centrum Kultury i Sportu w Skawinie i Instytucja Kultury Gminy Skawina. Na górze plakatu postać Świętego Mikołaja wskazującego palcem na informacje poniżej. W centralnej części plakatu tekst: Mikołajkowy Maraton Zumby dla Dzieci on-line. Poniżej z prawej strony data 6 grudnia 2020 r. godzina 16:00, poniżej Transmisja bezpłatna: Facebook.com/centrumkulturyisportuwskawinie www.ckis.pl, Informacje: www.ckis.pl, Dział Realizacji Projektów Kultury 1 2 2 7 6 3 4 6 4. Po prawej stronie, na dole zdjęcie instruktorek prowadzących maraton: Alicji Ożóg oraz Patrycji Tarasiuk.

Monika Fliszewska, Ewa Przebinda

online