Mikołajkowy Teatr Dzieciom

Pałacyk "Sokół"
Skawina
10/12/2018

Zapraszamy dzieci do wspólnego poszukiwania zaginionego Świętego Mikołaja wraz z Teatrem Kultureska w poniedziałek 10 grudnia do Pałacyku „Sokół”.

Zabawne widowisko mikołajkowo – świąteczne dla dzieci „Świąteczne śledztwo” przeniesie najmłodszych do magicznego zimowego miasteczka w Laponii – Mikołajkowa, w którym doszło do… porwania św. Mikołaja. Widzowie staną się świadkami wielkiej intrygi i świątecznych cudów – a nawet wcielą się w rolę detektywów.

Wyobrażacie sobie święta bez św. Mikołaja? To chyba najgorszy świąteczny scenariusz, jaki można wymyślić! A teraz wyobraźcie sobie, że taka historia przydarzyła się naszym bohaterom spektaklu – Reniferowi Reni i Elfowi Heli! Święty Mikołaj został porwany! Bez obawy – tam gdzie pojawia się problem, zjawia się również Detektyw SuperBałwan. Fachowo przeprowadzone śledztwo nie rozwiąże problemu, ale z pewnością doprowadzi was do śmiechu! A tam gdzie dobra zabawa – tam świąteczna magia, tam gdzie magia – nie ma zagadek nie do rozwiązania! Gwarantujemy, że to bardzo was zaskoczy.

Dzięki interaktywnej formie widowiska najmłodsi wezmą bezpośredni udział w akcji spektaklu, bawiąc się, śpiewając i tańcząc z jego bohaterami. Przy akompaniamencie świątecznej muzyki wydarzą się też świąteczne cuda, a jeżeli wystarczająco się postaramy, to być może spadnie śnieg, a wśród nas pojawi się cały i zdrowy św. Mikołaj! Gwarantujemy świetną zabawę dla dzieci w każdym wieku, nawet tych dorosłych!

Świąteczne widowisko zostanie przedłużone o spotkanie ze świętym Mikołajem, podczas którego istnieje możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć z najprawdziwszym św. Mikołajem!

Bilety: 

  • przedsprzedaż od 19 listopada br.: 20 zł dziecko (do 16. r.ż.), 25 zł dorosły (16+)
  • w dniu spektaklu (tylko w przypadku wolnych miejsc): 35 zł/osoba (bez względu na wiek).

Sprzedaż:

  • w kasie głównej CKiS (Basen Camena, I piętro) od poniedziałku do piątku w godz. od 8.30 do 15.00;
  • w kasie Camena Kosmetyka i Masaże (parter) od poniedziałku do piątku w godz. 15.30 do 21.00, sobota w godz. 8.30 do 14.00,
  • a na godzinę przed spektaklem w Pałacyku „Sokół”.

10 grudnia 2018 r. (poniedziałek), godz. 17.30, Pałacyk „Sokół”.


Zapraszamy!

 

 

Joanna Kurpiel

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl