Mikołajowy Maraton Zumby 2021 z Gwiazdami!

Hala Widowiskowo - Sportowa
Skawina
04/12/2021

[Aktualizacja | 1.12.2021 r.] Bilety wyprzedane. Sprzedaż w dniu wydarzenia nie będzie prowadzona.

Centrum Kultury i Sportu w Skawinie serdecznie zaprasza wszystkich miłośników gorących rytmów i fantastycznej zabawy do uczestnictwa w MIKOŁAJOWYM MARATONIE ZUMBY 2021. Pozytywne doładowanie gwarantowane!

Spotykamy się w sobotę 4 grudnia, w Hali Widowiskowo-Sportowej CKiS w Skawinie o godzinie 16.00.

Trzygodzinny trening poprowadzi mocny skład instruktorski: EMILIA FURMAN, KATARZYNA LICHNOWSKA, ALICJA OŻÓG, PATRYCJA TARASIUK oraz – prosto z gorącej Hiszpanii – SELUCO FERNANDEZ i polska „MAMA ZUMBA” – IZA KIN!

Będzie energetycznie, klimatycznie i wesoło. Poziom endorfin sięgnie zenitu. Jak zawsze, nie zabraknie niespodzianek w trakcie zabawy, także tych mikołajowych.

Bilety w cenie: 60 zł (przedsprzedaż), 70 zł (w dniu wydarzenia) do nabycia w kasach CKiS w Skawinie oraz u instruktorów, a w dniu wydarzenia w biurze organizatora w Hali Widowiskowo-Sportowej.

W cenie biletu: trzygodzinna zabawa prowadzona przez 6 instruktorów, losowanie mikołajowych upominków.

Ilość miejsc ograniczona!

UWAGA: wszyscy uczestnicy w dniu wydarzenia proszeni są dostarczenie wymaganych oświadczeń i zgód, załączonych do pobrania na dole strony.

Informacje: Dział Realizacji Projektów Kultury, tel. 12 276 34 64, e-mail sokol@ckis.pl 

O prowadzących:

IZA KIN czyli „Mama Zumba”, od 2009 roku zaraża Zumbą całą Polskę, szkoląc tysiące instruktorów i prowadząc niezliczone ilości maratonów i kursów na całym świecie (w Europie, Bliskim Wschodzie, obu Amerykach i w Afryce) w technikach: Zumba® Fitness,  Zumba® Pro Skills, Zumba® Rhythm 2, Zumba® Rhythm 3, Zumba® Toning, Zumba Sentao®, Zumba® Kids & Kids Jr. and STRONG Nation™.
„Zaczęło się niewinnie, od przypadkowej lekcji zumby w Waszyngtonie DC. Szczerze mówiąc, jako instruktorka aerobiku, przyzwyczajona do jednej choreografii nauczanej sukcesywnie, myślałam, że prowadząca jest nieprzygotowana, dlatego zmienia piosenki i tańczy co chwilę inne kroki. Nie załapałam konceptu, ale zakochałam się w muzyce i ruchach. Pamiętam, jak ćwiczyłam je w domu przed lusterkiem po pierwszych zajęciach. Nie ukrywam, że wyglądało to zabawnie. W niedługim czasie przeprowadziłam się na Florydę i już w pierwszym tygodniu zapisałam się na szkolenie. Zumba Fitness ma świetny program wspierający ZIN (Zumba Instructor Network) zapewniający, m.in. muzykę i choreografię, na który zapisałam się podczas szkolenia. Umożliwiło mi to przygotowanie i szybki start jako instruktor. Chciałam spróbować, a potem nic już nie mogło mnie powstrzymać! Mocno wierzę, że aktywność fizyczna jest jednym z najważniejszych warunków zdrowego i szczęśliwego życia.”

Seluco Fernandez z Hiszpanii. Międzynarodowy prowadzący, rozchwytywany na całym świecie. Instruktorem jest od 2012 roku. Od tego momentu ciągle rozwija się, a jego kariera nabiera pędu. W 2017 osiągnął wielki sukces i wszedł do finału ZUMBA NEXT RISING PRESENTER. Dwa lata później został ZUMBA JAMMEREM. Występuje na największych scenach Zumbowych na świecie, a jego choreografie uwielbiane są przez wszystkich. Uwielbia Polskę i nie może doczekać się kolejnego maratonu.

Emilia Furman – od 2011 roku jest licencjonowanym Instruktorem Zumba ® Fitness (ZIN).  Ukończyła liczne szkolenia, takie jak: Zumba Basic 1, Zumba Basic 2,  ZUMBA® Kids & Kids Jr.,Pro Skills, Zumba Sentao, Zumba Toning, Aqua Zumba, Strong by Zumba, Zumba Gold, Masala Bhangra, Bokwa. Od 2016 roku jest certyfikowanym Trenerem Personalnym. Bierze udział w licznych maratonach, warsztatach i szkoleniach m. in. ZIN Academy w Niemczech czy ZINCON 2019 w Orlando. Emilia o zumbie: „Zumba to moja pasja, coś co daje mi dużo szczęścia, radości, energii i optymizmu, którym staram się zarażać uczestników zajęć. Uwielbiam obserwować moich kursantów. Ich energia i uśmiech dają mi niesamowitą satysfakcję i inspirują do ciągłego rozwoju”.

Katarzyna Lichnowska instruktorka związana z CKiS, gdzie prowadzi zajęcia Zumby dla dorosłych w ramach oferty Aktywni 18+. Tak opisuje swoja fascynację Zumbą: „Moja pierwsza Zumba była kwestią spontanicznej decyzji w 2015 roku, ale już wchodząc  na zajęcia – wiedziałam, że zostanę na dłużej. Energia, która biła od instruktora, taneczna muzyka i ruchy sprawiły, że pokochałam te zajęcia! I tak, z zupełnie nietańczącego człowieka, stałam się „zumbafreakiem”, który nie wyobraża sobie tygodnia bez kilku godzin spędzonych na sali. Po szkoleniu zrealizowanym we Wrocławiu w grudniu 2018 zaczęłam pracować w Nowohuckim Centrum Kultury, a później w sieci Fitness Platinium w Krakowie, prowadzę zajęcia dla dorosłych w Centrum Kultury i Sportu w Skawinie i klubie RevolutionGym. Na swoich zajęciach staram się Was zmęczyć, rozweselić i odprawić zadowolonych do domu. Przez tę godzinę chodzi o to, by zapomnieć o całym świecie i po prostu dobrze się bawić. Zumba potrafi być receptą na wszystko!”.

Alicja Ożóg – licencjonowana instruktorka Zumba, Zumba Kids & Zumba Kids Jr,  Zumba Basic 2 oraz Masala Bhangra.  Jej największą pasją jest taniec, któremu poświęciła większość swojego życia. Swoją przygodę rozpoczynała w Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, tańcząc taniec towarzyszki pod okiem trenerów Anny i Jacka Guzowskich. Przez wiele lat z sukcesami trenowała taniec towarzyski. Swój warsztat szkoliła u najlepszych tancerzy i trenerów w Polsce – Anny i Lecha Romankiewiczów, Roberta Woty, Romana Pawelca, Wojciecha Przemienieckiego, Grzegorza Citko, Janusza Białego. Obecnie jej pasją, miłością i sposobem na ruch jest Zumba. Prowadzi zajęcia dla dzieci i dla dorosłych w krakowskich klubach fitness, Gminnym Ośrodku Kultury w Mogilanach i w Centrum Kultury i Sportu w Skawinie.

Patrycja Tarasiuk – instruktorka Zumba Fitness, Zumba Kids, Strong by Zumba oraz tańca towarzyskiego. Na stałe współpracuje z CKiS prowadząc zajęcia dla dzieci w 5 grupach wiekowych. Od piątego roku życia związana z tańcem towarzyskim. Szkoliła się u najlepszych tancerzy, brała udział w licznych turniejach i pokazach w całej Polsce. Zumba to dla niej niesamowita energia, świetna zabawa i wspaniali ludzie. Bierze udział w licznych szkoleniach i warsztatach, nieustannie doskonaląc umiejętności i podnosząc swoje kwalifikacje. Brała udział w konwencji dla instruktorów w Orlando w USA oraz w ZIN ACADEMY w Kolonii w Niemczech. „Rób to co kochasz i zarażaj tym innych” to najtrafniejsze określenie jej osoby. Nie wyobraża sobie życia bez Zumby i uśmiechu.

Oświadczenia do pobrania:

Regulamin V Mikołajowego Maratonu Zumby.docx

Oświadczenie covid maraton_uczestnik PEŁNOLETNI

Oświadczenie covid maraton_ uczestnik NIEPEŁNOLETNI

Rodo_wizerunek_pełnoletni

Rodo_wizerunek_niepełnoletni

Zgoda na udział osoby niepełnoletniej

 

Joanna Kurpiel

/IN/

Hala Widowiskowo - Sportowa

ul. Konstytucji 3 Maja 4, 32-050
Skawina, małopolskie

12 276-40-56

halackis@ckis.pl