Mikołajowy Maraton Zumby dla dzieci

Hala Widowiskowo - Sportowa
Skawina
03/12/2022

3 grudnia gorąca zumbowa atmosfera rozgrzeje całą Skawinę! Zapraszamy na Mikołajowy Maraton Zumby dla dzieci, który będzie wstępem do głównego wydarzenia – Mikołajowego Maratonu Zumby 2022. Startujemy o godz. 14.30. Przez godzinę parkietem zawładną zumbowi juniorzy. Z radością obserwujemy, że ten rodzaj aktywności co roku cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród dzieci, co widać po frekwencji organizowanych przez nas zajęciach. Miłość do zumby rozpalą w najmłodszych wspaniałe instruktorki: Alicja Ożóg oraz Monika Giza.

Alicja Ożóg – licencjonowana instruktorka Zumba, Zumba Kids & Zumba Kids Jr,  Zumba Basic 2 oraz Masala Bhangra.  Jej największą pasją jest taniec, któremu poświęciła większość swojego życia. Swoją przygodę rozpoczynała w Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, tańcząc taniec towarzyszki pod okiem trenerów Anny i Jacka Guzowskich. Prowadzi zajęcia dla dzieci i dla dorosłych w krakowskich klubach fitness, Gminnym Ośrodku Kultury w Mogilanach i w Centrum Kultury i Sportu w Skawinie.

Monika Giza – licencjonowana instruktorka Zumba ®, Zumba Kids ®, Fitness oraz Ritmo do Brazil. Podczas zajęć, zawsze uśmiechnięta, zaraża swoją pozytywną energią kursantów. Kocha dzieci i spełnia się, pokazując najmłodszym, że zawsze warto spełniać marzenia i iść do przodu.

 

MIKOŁAJOWY MARATON ZUMBY DLA DZIECI

3 GRUDNIA 2022 R. (SOBOTA), GODZ. 14:30 – 15:30

HALA WIDOWISKOWO-SPORTOWA W SKAWINIE (UL. KONSTYTUCJI 3 MAJA 4)

 

Bilety w przedsprzedaży (od 4 listopada 2022 r. do 27 listopada 2022 r.) – 20 zł od osoby; dla uczestników sekcji zumby organizowanej przez CKiS w Skawinie – 10 zł od osoby.

Od dnia 28 listopada 2022 do 3 grudnia 2022 r.– 20 zł od osoby (niezależnie od przynależności do sekcji zumby CKiS w Skawinie), do nabycia:

  • w kasie głównej CKiS (Basen Camena – 1 piętro) – od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:30 (płatność gotówką, kartą lub voucherem),
  • w kasie Basenu Camena (parter) – od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 15:00 do 21:30 (płatność gotówką, kartą lub voucherem).

Ilość miejsc ograniczona. Udział w maratonie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu wydarzenia.

 

Nie przegapcie mikołajowego zumbowego szaleństwa 😉

 

Regulamin MIKOŁAJOWY MARATON ZUMBY DLA DZIECI

Rodo_wizerunek_niepełnoletni

SPONSORZY:

SPONSORZY:

 

 

Patronat: Partner: Organizator:
 

 

 

 

Anna Wrzoszczyk

(AZG)

 

 

 

 

Hala Widowiskowo - Sportowa

ul. Konstytucji 3 Maja 4, 32-050
Skawina, małopolskie

12 276-40-56

halackis@ckis.pl