Mikrofon ON! Karaoke z zespołem SING SING

Pałacyk "Sokół"
Skawina
20/02/2023

Zapraszamy serdecznie na rozśpiewany wieczór z zespołem wokalnym SING SING w poniedziałek 20 lutego do Pałacyku „Sokół”. Będziemy razem celebrować „ostatki”, czyli ostatni dzień karnawału, śpiewając przeboje polskie i zagranicznie z przygotowanej przez wokalistki playlisty.

„Mikrofon ON” oznacza, że śpiewać każdy może! Zapraszamy do wspólnej zabawy i dołączenia do naszego chóru, może nie tylko w ten jeden wieczór. Zespół SING SING  na co dzień trenuje pod okiem fantastycznej instruktorki, wokalistki i aktorki Teatru MASKA – Cecylii Biel (d. Wyroba) w każdy poniedziałek w OKR „Gubałówka”.

Jeżeli czujecie, że wyznanie Skaldów „śpiewam, bo muszę!” jest o Was – to właśnie wieczór z karaoke i SING SING jest idealnym sposobem na uwolnienie ciężaru swojego talentu. Przecież „czasami człowiek musi, inaczej się udusi”! Nie śpiewajcie tylko pod prysznicem, lecz dołączcie do nas.

Poniedziałek, 20 lutego, godzina 18.00, Pałacyk „Sokół”. Wstęp wolny.

Zapraszamy!

Plakat wydarzenia: Mikrofon On, karaoke z zespołem Sing Sing, data, godzina, miejsce. Na zdjęciu srebrny mikrofon retro w damskiej dłoni, logo CKiS, kolorowe tło. Hasło Przyjdź i zaśpiewaj z nami

Joanna Kurpiel

(AZG)

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl