Mini- siatkówka dziewcząt- Igrzyska Dzieci

Hala Widowiskowo - Sportowa
Skawina
20/12/2022

W dniu 20 grudnia br. zostały rozegrane zawody w ramach Ligi Szkolnej – Igrzysk Dzieci w Mini-siatkówce. Do rozgrywek zgłosiło się 6 szkół: SP 3, SP 1, ZPO Wola Radziszowska, SP 2, SP Radziszów, SP Rzozów. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy (A i B). W danej grupie mecze zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów (do 25 pkt), z możliwością dogrywki w 3 secie – do 15 pkt. Do półfinałów awansowały zespoły z I i II miejsca.

A1-B2 (SP1-SP Rzozów) (2:0)

B1- A2 (SP Radziszów- ZPO Wola Radziszowska) (2:0)

Mecz o III miejsce został rozegrany pomiędzy SP Rzozów, a ZPO Wola Radziszowska i zakończył się wynikiem 2:1 dla uczennic z Rzozowa.

Po zaciętej walce w meczu finałowym pomiędzy SP 1, a SP Radziszów, ostatecznie zwycięstwo odniosły dziewczęta z Radziszowa, wygrywając 2:1.

Najlepszą zawodniczką turnieju MVP została Zuzanna Jaskuła z SP Radziszów.

Wszystkim drużynom należą się WIELKIE GRATULACJE!